Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Ja som si myslela že je to spôsobené tým že mi dal veľa ml....ale nena má menej a tiež to padá tak potom už neviem

Nena1

a ešte jeden môj osobný názor. Dr. Trška je odborník na svojom mieste a myslím, že robí svoju prácu najlepšie ako vie. Ale zároveň zdieľam názor, ktorý vyslovila tomyum1, že reklamácia, je pre doktora ďalšia finančná strata.

mamita

Baby poslala som foto zajacikovi tak sa potom pozrite a posúďte samé.....ja nepôjdem má reopku....v podprde sa to dá....a ja sa fakt bojím bolesti.... O peniazoch radšej nehovorím u prvá opak má stála strašne veľa cez 3300

Nena1

takže...
1. Dr. Červeň hlavne chcel vidieť foto, ako som vyzerala pred opkou. No a keď som povedala, že som bola plochá a ukázala foto z tejto galerky, tak aj s kolegom (pekným mladým doktorkom) ostali v úžase. Pretože si mysleli, že som mala pôvodne vykojené prsia a že preto. Lenže, ja som bola ako letisková plocha, takže tomu nerozumeli a čudovali sa...

2. Reopka nie je nutná, ja ju chcem! A myslím, že všetky by ste chceli opraviť stav, ktorý mám ja. Foto dodám neskôr.

3. Dr.Trška sa vyjadril, že mám prepadnutý hrudník a preto nikdy prsia nebudem mať ideále, ako iné ženy. To mi bolo jasné. Ale tie prsia ma obmedzujú v bežnom živote, nakoľko bez podprdy mi vyslovene zavadzujú pod rukami.

4. Dr. Červeň sa vyjadril, že ja prepadnutý hrudník nemám. (aspoň niečo pozitívne :D ) Takže, vyberte si...

anosa 12

Tomyum1 ale zas kto ma ist odvahu este raz k niekomu , ked to zvrzal?! :-P ty si koniec koncov urobila super, ze si sla k inemu, i ked penazi je to kopec:-P

tomyum1

Nena1
dr sa radsej tvaria ze sa im paci ich vytvor, nehrnu sa do opravy a reklamacie zadarmo. aj minarovjech hikal ze ake dobre kozy a pritom zle odhadol velkosti, jeden prsnik o cislo vacsi, ked som zbadala jeho fotky 6tt po p, bolo mi na odpadnutie a on sa tvaril ako majster sveta. nemalo zmysel s nim nieco riesit, radsej som isla inam.

anosa 12

Nena1 neondzi ma, na nervy som, bo som sa vzila do tvojej kozi a teda moju opku mamv cerstvo v pamati a diky:-P:-P:-P

tomyum1

Nena1
Co povedal dr Cerven, preco poklesli prsia? Malo pevna koza, prilis velky implantat, alebo chyba dr (aj ked dr jeden na druheho sa radsej nevyjadruju)? Zaujimave, ze aj tebe aj mamite sa stalo to iste a obidve u dr. Trsku ste boli a rez bradavkou.
Podla foto to vyzera normalne, pekne prirodzene prsia (prirodzene prsia maju trosku previs). Co povedal dr. Cerven co sa s tym da robit pri reopke?

Tolko si vytrpime, minieme kopec eur, tesime sa, a potom toto... :-(((

mamita

No ja si ju tiež neviem predstaviť pre mňa to bola najhoršia bolesť v živote a neviem či bu som sa na to ešte dala