Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

cayman

...album je na tejto stránke, ale daj si to bez hviezdičky na začiatku *livaa.rajce.idnes.cz heslo asi máš, ak nie treba napísat zajačikovi na galeria@zoznam.sk

ennie

katus1
ja som bola na konzultacii ci ich menit po 9 rokoch a hned som bola obj. aj na druhu konzultaciu ohladne znamienok a hned mi ich urobili,nepotrebuješ nič je to sukromna klinika,bud ich urobia laserom,elektrickou ihlou alebo skalpelom-chirurgicky ambulatne. pozri si strankuku euroclink v TT alebo tam zavolaj a popýtaj sa,oni ti to pekne vysvetlia zaleži ake ich mas robi to dr. Marsal,ma esteticku a plasticku chirurgiu,mne robil na tvari a dalsie dve na tele.

martina0402

Peta79

Ahoj Petulka,tak na kontrole vsetko v poriadku,som rada,aj som mu hovorila o tej bolesti a on,ze je to normalne,ani teraz to nie je lepsie,ale ked lezim je to fajn a prska su paradne;-)

cayman

No a ostatne kocky, za tie roky sa gro nezmenilo :D prebera sa hlavne velkost :DDD ja ked som si davala implose, tak Cerven mi navrhoval 325 ml na tu dobu ako kazdej...potom som mala konzultacku u Trsku a ten ze minimalne 410ml !!! zdalo sa mi to strasne vela, asi ako ked teraz si da niekto 600, ale riskla som a baby som asi jedina, ktora by nechcela vacsie. Prsia sa mi zdaju stale obrovske, stale prekazaju v spani na bruchu, uz mam aj po tehotenstve a su nezmenene, teda zmena nastala. Su makksie a uplne prirodzene, takze treba dat na doktorov. Fakt vedia kolko maju narvat

marikamarika

Angie77

Dakujem za radu, hej presne som sa zlakla ze mam chytene mocove cesty lebo taky pocit to je takze preto ma chytal stres, dnes mam este gyndu aby mi to potvrdila ale myslim ze urologicka sa nemylila..len mam dost silne bolesti a brusko jak balon ale ako vravis to odide nie je to nic vazne..chvala bohu :)
Inak ked uz sme sa zakecali ty co a ako termin, dr, ml? :)

cayman

angie 77
zlata :) dakujem za povzbudenie, bodaj by si mala pravdu. Boli ma iba jeden a mam aj antibiotika po dlhej dobe, ale veru ma nenapadlo zeby to mohlo byt z toho. A prosim ta na akej stranke je album? viem ze rajce ale dalej nic

angie77

henka88

ja som s nagormi veľmi spokojná, o nich ide fáma že sú vraj tvrdšie, no moje sú úplne prirodzene mäkké, sú úplne ako moje, takže spokojnosť nadovšetko...

ešte neviem či ti baby písali, ked si si prirovnávala velkosti, tak musíš rátat s tm, že ked budú pod svalom tak ten sval ich tak jemne stlačí čiže ked si si prirovnávala 390ml nebude to až také, ako ked si si ich len prikladala na prsia :)

angie77

marikamarika

cysta na vaječníku väčšinou sama zmizne po menstruačnom krvácaní, sú to väčšinou také cystičky čo sa občas objavia v priebehu cyklu, spôsobia menšie problémy pocit zapáleného mechúra, ale ako prišli tak aj odídu :)