Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

srnkamala

no aj mne povedali, ze potrebujem..a netusim naco..kedze si ju odo mna nik nepytal..:)ale tak dobre,ze si zavolala..najlepsie nech ti oni povedia

sashinka1985

Srnkamala

Dakujem ti za odpoved.ked mi teraz hovorila sestricka zetopotrebujem, tak mi telefon vypadol zruky, ze tonemam.ale zenapisu do zaverecneho vyjadrenia, zesom kartu nemala so sebou. Preto ma velmi zaujima,ci ju niekto potreboval.

srnkamala

ja som si ju bola zobrat..ale nepotrebovala som ju..nikdo ju odo mna nepytal..takze tu potrebovat nebudes...iba v pripade ak si mala niekedy dake vaznejsie ochorenie o ktorom by mali vediet.inak nie

sashinka1985

Dievcata, takze krv som mala dobru, super, som rada. Zajtra mi urobia interne, teraz mi sestricka povedala, ze si mam zobrat zdravotnu kartu so sebou. Ja ju mam u svojej doktorky-predoperacne robim uplne inde a mimo mojho rodneho bydliska kde mam aj doktorku.uz si kartu nestihnem zobrat.
Vy ste ju potrebovali?mali ste ju so sebou?mna to ani nenapadlo:-(

srnkamala

no toto aj mne robi najvacsi problem..dneska su to tri tyzdne od op a to lezanie na chrbte ma zabije haha..a tiez na bruchu a na boku najradsej spavam..prsia ma uz nebolia vobec..ale ten chrbaaaaat...ked sa mi bude dat pojdem na masaz ...

cuculka

Bittersweet
No ono..ako to povedat.. ja som pred opkou nechodila na ziadne fora a iba zrazu bol den pred opkou, troska stresi a rano som isla na to.. u mna bol pruser to ze ja milujem spat na bruchu a boku.. a ked som bola po opke musela som iba na chrbte ( co som nebola zvyknuta) a hrozne ma bolel chrbat.. mozno keby bolo viac "luxusu" a postele by boli ine, by ma to tak nebolelo ale tazko povedat.. keby idem teraz na opku snazila by som sa vytrenovat chrbat a spat na nom. Lebo prsa ma boleli tak 3-4 hodky po opke.. odvtedy len chrbat a prsia som citila len pri vstavani a dotyku.. ale inak luxus ako taky je hlavne ta starostlivost.. akurat jest som nemohla cca do vecera 8-9 a ani mi nechutilo, az rano doma som mala mcdonald;D

katuss25

titen:ahoj moja tak na koniec sme dali 555anatom..som rada ze sme nedali mensie aj tieto sa mi zdaju malo ja som vysoka prsia pred ziadne tak dufam ze klesnu a budu pekne velke..zvladla som to v pohode aj napriek drenom len narkoza mi dlhsie trvala operoval ma cez 2h ze to krvacalo inak super som spokojna..kedy ti prska sadli a zmekli?

cuculka

Biterrsweet
Ahoj:) ja som bola u dr Paliatku a operacia bola v zeleznicnej nemocnici na trnavskom. Tym ze to je obycajna nemocnica nebol to ziaden luxus, obycajna izba obycajna toaleta.. on operuje kazdy stvrtok a vtedy ma prenajatu celu chodbu.. on bol na mna kuknut 3cez den a potom az rano.. sestricka tam bola celu noc a starala sa o nas ( striekala mi kvapky do nosa, wc, pit) a kazde dve hodiny v noci mi pomahala vstavat a lihat si lebo som nedokazala spat - bolest v chrbte a tak som sa prechadzala:)