Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

baby, vôbec mi nie je lepšie...už nevládzem..a to si myslela, že u mňa to bude v pohode, lebo mám vysoký prah bolesti..no nie je...je to strašné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

revem ako malé decko :-( manžel mi utekal teraz k doktorovi zmeniť lieky proti bolesti..lebo mi nič nezaberá...bože, na čo som sa len ja na to dala!!!

Katuss...nechápem ako môžeš byť tak fit - aj ja chcem :-(

bittersweet

Katuss25 kiez by som to zvladala ako ty, uzasne! A nerodila si nahodou cisarskym- pre porovnanie?:) to je jedina opka, ktoru som zatial absolvovala:)) ja davam asi anatomicke 330ml stredny plus, ale teda este to idem zaciatkom januara uzavriet a definitivne sa rozhodnem. Na opku mam ist v druhej polke februara, co mi vyhovuje naj, cize asi aj preto interklinik vylucim.

katuss25

tomyum:tak sa ti vsetko hoji som rada si predstav este pred narkozou rozmyslam ako si na kontrole dopadla:-)lezim i ked som uz pradlo skladala zo susiaka a vesala do skrin a davala riady do umyvacky muz neni doma deti u mami tak lietam ale staci aby som nieco nepokazila..inak mi sebe sa bojim aby neboli male na mne sa tak rozlozili aj sestricky vraveli ze niesu velke ako si mysleli ze budu megy ak nebudu podla mojich predstav idem na reopku blazon:-)

katuss25

bittersweet:mam za sebou dva porody ale normalne ale pre porovnanie norm porodu kontrakcie su horsie ako bolesti po opke mna bolelo ked ma sestricka dala sadnut prvy krat som myslela ze zomrem a kedze ma operoval vise dve hodiny hlava sa mi tocila z narkozy..no sestricka zavrela dvere som poprosila aby ma dali viac visie s postelou a sadala som sama...neboj neni to nic strasne prajem ti aby si sa mala po opke ako ja moc zalezi ci ti da pod sval alebo zlazu...ja mam pod zlazou aj zato som taka fit

bittersweet

Katuss25 kiez by som to zvladala ako ty, uzasne! A nerodila si nahodou cisarskym- pre porovnanie?:) to je jedina opka, ktoru som zatial absolvovala:)) ja davam asi anatomicke 330ml stredny plus, ale teda este to idem zaciatkom januara uzavriet a definitivne sa rozhodnem. Na opku mam ist v druhej polke februara, co mi vyhovuje naj, cize asi aj preto interklinik vylucim.

tomyum1

Katuss25
Super ze vsetko hned zvladas, paradicka. Neprehanaj to ale, lebo kludovy rezim sa ma dodrziavat aspon prve dni po opke...
Ja som ok, nic neboli len obcas zapicha a teda cakam kym sa vstrebu modriny a opuchy, bude to trvat dlhsie.... Tak musim vydrzat... A snad sa teda dockam dobreho vysledku a budem spokojna... :-)

bittersweet

Katuss25 kiez by som to zvladala ako ty, uzasne! A nerodila si nahodou cisarskym- pre porovnanie?:) to je jedina opka, ktoru som zatial absolvovala:)) ja davam asi anatomicke 330ml stredny plus, ale teda este to idem zaciatkom januara uzavriet a definitivne sa rozhodnem. Na opku mam ist v druhej polke februara, co mi vyhovuje naj, cize asi aj preto interklinik vylucim.

katuss25

all:kocky som 2 den po opke beham ako cert stava sa mi super pri postaveni ked sadaju implose boli inak super ruky dvihnem nad hlavu a co sa tyka drenov nebojte sa toho pohoda myslim ze aj vdaka drenom sa citim takto dobre vsetko zle vam vytecie lepsie sa potom hoja rany a vyberanie neboli skor tie naplaste mi boli neprijemne ked odlepovala ale bolest ziadna uvidim v piatok idem na stichy
juliana dufam ze ti je lepsie
tomyum1 ako ti je?mam foto z nemocnice:-)))kolegina ma cvakala ako mi dreny vyberali:-)

katuss25

all:kocky som 2 den po opke beham ako cert stava sa mi super pri postaveni ked sadaju implose boli inak super ruky dvihnem nad hlavu a co sa tyka drenov nebojte sa toho pohoda myslim ze aj vdaka drenom sa citim takto dobre vsetko zle vam vytecie lepsie sa potom hoja rany a vyberanie neboli skor tie naplaste mi boli neprijemne ked odlepovala ale bolest ziadna uvidim v piatok idem na stichy
juliana dufam ze ti je lepsie
tomyum1 ako ti je?mam foto z nemocnice:-)))kolegina ma cvakala ako mi dreny vyberali:-)