Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Dievčata ešte mam otázku viem že to tu už bolo spomínané x krát no nemôžem to nájsť, koľko môže byť max staré predoperačné?

A ďalšia otázka, je normálne že 2 dievčata kt su približne rovnako vysoké a vážia tiež podobne, pod prsiami tiež cca rovnako a budeme mať rovnaké mililitre, značku aj profil a máme rozdielnu veľkosť pooperačnej??? 70C a 70D?? To je normálne? Akurát mne hovoril na konzultácii že mám dosť úzke ramená ale kočka čo váži o 3kg menej a má o 3cm menej a čo má cca rovnako cm pod prsiami ich musí mať tiež úzke však?? Ja mám strach prečo to tak je hmm?? Napísala som to strašne komplikovane ale ak niekto vie napíšte mi prosím :-(

deed

Dada77
Krasne su :)
A ako sa ti nakupovalo? 2tt su uz asi ok na nakup, ja by som potrebovala ist na 9 den na nakup tak dufam ze to uz zvladnem a dakujem za tip kam ist :))

Inak baby uz mi uplne lepi, sak to je poZajtra :))))

deed

Dada77
Krasne su :)
A ako sa ti nakupovalo? 2tt su uz asi ok na nakup, ja by som potrebovala ist na 9 den na nakup tak dufam ze to uz zvladnem a dakujem za tip kam ist :))

Inak baby uz mi uplne lepi, sak to je poZajtra :))))

juliana581

Lenkalili

ja si tiež kupujem 75-tky..a pooeračnú budem mať 70D.

ten papier nemám, zabudla som ho tam...mám iba zmluvu...a tam to už nie je
termín mám po Vianociach, ale nepoviem presný.. :-)

Lenkalili

Dada máš ich tip top uplne kráááááásne :) môžeš byť maximalne spokojná, nech už aj ja maaaam neviem sa dočkať:)))