Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Deed super!!! Akurat som dnes na teba myslela ako si dopadla s vysledkami.som rada ze je to ok.:-) tak moja o par dni ta to caka a jupii nove prsicka na svete:-) a dakujem za info

deed

Sashinka
Ak je zachovany profil tak je rozdiel len sirka, ak by si menila profil tak aj ml sa menia...
Ja som dnes bola na vysledky pooperacne a vsetko je ok, takze vo stvrotk o 10,00 :)))
A bola som aj u racza ze ci nie vysoky profil a povedal ze s mojimi prsiami by to vyzeralo uz umelo, takze sme dohodli stredny plus 325ml, uz sa neviem dockat, aj radost aj stres ze ako to potom budem fungovat ;)

sashinka1985

Dievcata je velky rozdiel vo velkosti 295 a 320mentor stredny profil?sa mizda ze doktor hovoril o tom, ze rozdiel je v sirke ale nie som si ista. Ja som z toho cim viac to kukam na nete vacsi idiot.

juliana581

assaabloy

dakujem :-)

už som bola na konzultácii, operáciu budem mať o 3 týždne, len sa ešte rozhodujem medzi anatomickými a okruhlými ..neviem vôbec...preňho by bolo určite jednoduchšie robiť s okruhlými a bojím sa, že by to s anatomickými nezvládol rovnako dobre..neviem :-(

bianka77

bittersweet
cievkovanie je podla mna uplne zbytocne..normalne sa da ist na WC. Sekcia je podla mojho nazoru omnoho horsia...:)

bittersweet

baby a tie co ste po opke, ako je to s cikanim, musite chodit na zachod alebo v tej prvej kritickej faze po opke ste boli zacievkovane?

nie ste niektora po cisarskom reze, ci je ta bolest porovnatelna, alebo toto je o moc horsie?:)

assaabloy

juliana581
ahoj ja som pisala uplne skoro kazdy den na forum asi 6mesiacov pred opkou a aj po opke hned aj kazdy den po opke :) s doktorom Svehlikom som velmi spokojna. velmi sympaticky mlady lekar, jeho otec anesteziolog, ten ma svoje priestory vlastne vtej istej klinike ale na prizemi :) takze spolupracuju tiez pri operaciach :) pristup uplne profesionalny avsak velmi priatelsky (takisto sestricka Katka) skutocne po konzultacii si sama urobis nazor. ja som s nim komunikovala cez emaily, kedze som bola v zahranici, odpisal mi takmer vzdy okamzite, vzdy poradil co treba a bola som na operaciu pripravena tip-top. priletela som na sk v noci pred konzultaciou a o 5dni bola opka vsetko prebehlo uplne perfektne a rychlo. som velmi stastna ze som sa nato dala.dnes vecer poslem dalsie fotky :) ty chces ist k nemu? mas uz termin konzultacie alebo si uz bola? vela stastia prajem a neboj, u neho si vo velmi dobrych rukach.

assaabloy

Lenkalili
ahoj ja som isla ku Svehlikovi a mam po opke 8tyzdnov a prave Mirka555 mi dost poradila pomohla atd..avsak po operacii este napisala ako sa ma velmi happy atd vsetko prebehlo v poriadku ale potom uz prestala chodit na forum. tiez som skusala sa s nou spojit nepodarilo sa mi. ale uz som bola rozhodnuta ze pojdem ku Svehlikovi, ajked som terminu u dr Cervena mala dokonca skor. a po konzultacii uz som vobec nic neriesila. isla na opku a hotovol Susy1982 bola tiez u neho a uz asi pred rokom mozno viac. tak skus pozriet aj jej fotky :)

mata125

shiella
no ja to vravim kvoli tym bolestiam,ale daju sa zniest len si nemohuca...obliekat mi musia pomoct,z postele sa dvihnut...samotna opka sa da prezit...