Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

ahojte zienky, ja som tu uplne nova....hladam chirurga, tak poradte ku komu mam ist na operaciu.Dnes som volala Mudr. jezovitovej, ale na nete necitam o jej operaciach najlepsie hodnotenia.Poradte mi prosim nejakych lekarov.Ake su potom cakacie doby na operaciu???...a ako sa dostanem do galerky?...dik

slniecko83

Martina210

Ahoj mozno blba otazka,mozno iba ja si to neviem predstavit,co sa mysli tym dvojte prso? Ako by to vyzerslo keby to vzniklo? Pisala si ak si dobre pamatam ze doktor sa obaval ked ti daval 450 aby nevzniklo dvojte prso. Ja mam take polky a tiez budem mat 450. Uz som sa konecne odfotila a v blizkej buducnosti poslem do galerky. Inak fakt na fotkach moje polky vyzeraju o cosi vacsie skresluje fotka vela a potom clovek sleduje a hlada nedostatky uz ked je po opke. Mna iba opka caka a verim tomu ze ich budem stale ocumovat

tomyum1

martina 210

ano je to tak, pri reopke sa ide cez povodne jazvy. ja by som to ale neriesila na tvojom mieste, ked prsia klesnu posunu sa jazvy nizsie a aj este vyblednu ani nebudes vediet ze nejake mas. a nebudu ti trcat z plaviek :-)

tomyum1

katuss25

suhlasim so slafci, ak si este nevolala daj 600 a bude. ak sa zmestia preco nie.

ja idem 12.12. aky pekny datum :-) ale este neviem co budem mat, idem este na jednu konzultacku-meracku :-) uz to chcem mat za sebou a neriesit furt cecky lebo mi uz z toho sibeee ale co mam robit ked nie som spokojna teraz.

queen

Martina210
Ak by si išla na výmenu, tak jazvy treba dodržať podľa prvej opky, Ved by si asi nechcela 4 jazvy miesto 2. Ja som bola na výmene, musel dodržať prvé rezy a tiež sú neni ideálne umiestnené :-(

Martina210

Inak vsetky baby dajte si tak ako tu už písalo 400 a viac.Ja mam 450 a vobec nesu velke.Fotky skresluju.Lekár mi povedal že dievčatám ktoré sú ploche sa da dať na prvýkrát aj 500 ml.Pretože nemajú prsnu zlazu tak vyvinutu a nevzniká tak to dvojité prso.

Martina210

Tomyum 1

Ďakujem, no máš aj pravdu s tymy kosticami :-) len dúfam ako doktor hovorí že koža sa natiahne a že mi po druhej opke sadnú.Lebo chcem dať väčšie po babetku.O pár rôčkov ;-) a modlim sa žeby som ich potom nemala v strede prska pod bradavkou :-(((

slafci1807

katuss25
ty moje trdlo :) ja Ti poviem takto... vo štvrtok bude UŽ mesiac čo mám prsíčka, vytešujem sa z nich, vysoké sme cca rovnaké ja mám troška užší hrudník, i keď 8 cm nie je veľa :D mám 500 anatomy, ked som bola na konzultacke tak povedal že pokojne by som mohla mať 600 ale kvôli cvičeniu sme dali 425 a potom som to zmenila na 500, nebanujem ani chvíľku, veď baby môžu vidieť v galérke- nemám ich žiadne mega veľké, mám ich prirodzené a mnohí ľudia čo ich videli povedali že sú prirodzené, nepôsobia veľko ani vulgárne nič ;) a keď som tak nad tebou premýšľala dnes... Tebe nemá čo vadiť a keď môj chrbát a hrudník by zniesol 600 a ty chceš veľké prsia, choď do 600 aj....a ako ti aj on sám povedal, keď uľahnú budú trošku plnšie a aj mňa keď po týždni videl frajer povedal že ako uasadajú, zdajú sa mu aj plnšie aj také akoby väčšie... ale je jasné že nie sú, len si pomaly hľadajú miestočko.. a sama si napísala, je to fakt dosť peňazí a zas dávame si to nie na pár mesiacov, takže ak chceš mať veľké prsia, choď do maxima čo ti chrbát unesie, aj vykojené máš prska tak ti to tam bude kde narvať :**

katuss25

tomyum1:este mi nevolal pytala som 550-560 no keby mu poviem zas viac uz asi infarkt chyti:-)))zajtra cingnem uvidim co mi povie:-)ty ides kedy?

tomyum1

katuss25

medzi 525 a 550 je nepatrny rozdiel, ked uz - tak pytaj aspon 580, 600, ak to tvoja koza znesie. si dost vysoka takze nebudes vyzerat ako lolo ferrari :-)