Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

martina 210

nevadi ze mas jazvy troska vyssie, aspon ti na ne netlacia kostice z podprdy a nevidno ti jazvy ked das hore ruky v plavkach...

tomyum1

sashea
wow to museli chlapi slintat ked si vytasila vystrih :-)
paradne mas cecuse aj ja chcem take...

dakujem za infosky... bolo treba aj sono pred opkou?

20. ides na kontrolu to teraz v stredu alebo az v decembri?

katuss25

tomyum1:tak som volala 550-560ml ze chcem budu mi volat musi sa dr na to pozriet:-)
anosa 12:si zlata ale stresujem aj ja:-)moj manzel je uz somna zufaly staci povedat slovo prsia:-)kamosky a slafci s fora:-)by ti vedeli tiez rozpravat a le treba si ppovedat ved si zober aka to je velka suma ludia si kupuju auta z takej sumy alebo ziju cely rok...tak veselo daj do pozoru aj ty svojho dr je tam na to aby ti vyhovel..a ty ides kedy davas si kolko ml?

bianka77

nena1
mne tiez povedal ze mam siroku hrudnu kost a upony svalov na nu...ze tiez nepojdu uplne k sebe...tak sa tesim, co si pisala, ze sa snad pohnu. Ja sa inak odhodlavam poslat foto do galerky,ale akosi na tej fotke hladam same chyby...raz mi priserne vidno rebra...potom na fotke vyzeraju ako padnute dole...potom zasa studujem, ze bradavky nie su presne v strede...no ja neviem.

bianka77

xxsandyxx
wendy18
ja som mala na jednej stane take priserne pichanie a tahanie...tvrdy ten sval okolo ze som nemohla vydrzat...tak som si kupila flektor naplast,strihala male pasiky a lepila na ten bok..a po tyzdni mi to pekne povolilo..vsetko chce len cas