Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Katus25
Tiez si myslim ze by si si mala dat vacsie ako 525 pretoze si dost vysoka a pod prsiami 90 mas tak si myslim ze by neboli velke. Ak chces mat vacsie prsia nemyslim tym bomby tak daj aspon 575-600. Chapes aby si si hned nepovedala juj mohli byt aj vacsie. Ciciky nestoja stovku tak nech si spokojna,pretoze co citam tvoje prispevky tak vidim ze chces vacsie implantaty. Ak je ta moznost to zmenit tak to zmen ale zalezi len a len na tebe.

Luckam

Ahojte damy.
Chcem sa spytat, tie ktore uz mate po, ci ste tiez pocitovali take palenie a stipanie. Nemyslim v okoli rany (rezy mam pod prsnikom), ale pod pazuchou a z hornej strany prsnika, zo strany od klucnej kosti. Pretoze moj pravy prsnik je ok, takmer ani neviem, ze s nim nieco bolo robene ale moj lavy, je mam taky pocit napuchnutejsi, a toto stipanie a palenie pocitujem ked si liham a vlastne ked lezim. Chcem sa informovat ci je to normalne, ci ste mali take stavy aj vy. Dakujem moc krat za vsetky odpovede...

tomyum1

Katuss25
Ja mam teraz vacsi 420 mentor anatom (mensi 375) ale idem na vymenu lebo som nespokojna s vysledkom (asymetria, rozd velkosti impl) a mam navrhnute nagor gulate bud 520 alebo 560 (rozmer zakladne je u mentor 420 rovnaky ako u nagor 560 len nagor extra vysoky profil je). Mam 170 cm a 54 kg a pod prsiami cca 70 cm. Tie 420 mi robia D kosik (zaklad mam skoro nic). Myslim ze po vymene nebudu prsia vacsie len pojdu viac dopredu teda ako by aj blizsie k sebe v podprde.

Podla tvojich proporcii moj nazor 550-600 ti budu pasovat a vobec to nebudu mega prsia.

Daj pripadne este dalsiu konzultaciu nech sa dobre rozhodnes a si potom spokojna :-) ku komu ides?

Ada 77

katuss25,jasné že nakukla,lebo stále natieram heparoidom modriny.Mám vysoký profil.Keď som bola na meranie hovoril o 380ml a na poslednú chvíľu dal 440ml,že aby mi koža neovisala.Záleží aký máš základ.

katuss25

Ada 77:aj si uz nakukla na ne?aky mas profil??neviem mam mat 525ml ale idem volat nech da este viac ked mi dal sizer neprislo mi to ani ako 3jky

katuss25

tomyum1:uz som 2x menila sa zblazni somna dr ale fakt sa bojim ze bude malo no skusim mu cingnut:-)))ty mas ake?

ifika

ja idem v utorok na konzultacku do Ostravy taaaak sa neviem dockat hned by som sla na opku, hned po konzultacii :)
len najviac sa bojim ako to prezijem bez dcerky a ona bezomna :/