Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58
poslala som fotky do galerie..uz mi nedalo :) parada :)
este to pichanie by mohlo prestat myslim ze sa mi aj ulavi ked mi v stredu vyberu stehy mam pocit ze mi to tam vadi

assaabloy

dievcata vcera som tak povizorne vyskusala tricko ouuuuuuuuu to je taka zmena ze nechapem....parada :) nic nic nic cely zivot nic...a zrazu prsia :)

Janesa

All
Dievcata kedy po opke ste zacali nosit aspon nejaku inu podprsenku cez den ako tu pooperacnu? Myslite ze po tych troch tyzdnoch by som mohla? Zajtra mam 10 dni po, zatial vsetko super, akurat zajtra ma caka vyberanie stehov. A este jedna otazka: kedy sa moze spat na boku?

16kristina02

Ahojte, Som 4 týždne po opke, už v pohode uplne fungujem,spim na boku, už som sa raz pristihla že som bola na bruchu. V stredu idem na kontrolu. Baby kolko po opke ste začali behať?

sashea

Assaabloy
No popravde nebolo to moc prijemne ake mna skor bolelo to ze mi dal tu pasku dole pod ktorou je rana.. a stehy no bolo to neprijemne ale rychle.. take stipkanie.. to som citila aj potom..
Slafci1807
Drziim palce budu urcite dobreee:))

assaabloy

ahojte
v stredu mam ist na kontrolu po dvoch tyzdnoch ku dr.Svehlikovi, mozete mi povedat dievcata ktore to uz mate za sebou, boli vyberanie stehov? a mozem potom v pohode chodit alebo mi to sposobi bolest, ze najlepsie by bolo ist domov? som myslela ze ked pojdem do kosic tak zajdem niekam na kavu, najest sa a tak, no neviem ci to bude ok po vybrani stehov alebo radsej ist pred vybranim a potom domov.
inak dnes mam 12dni po opke a prvykrat som vstala sama.vsetko v pohode az na tu chrbticu, namahala som ju vselijako, chcelo by to masaz :) a boli ma na reznej ryhe v lavo ...myslim ze mi uz vadia aj tie stehy. neviem.
tak pekny den vam vsetkym prajem napiste ;) dakujem

slafci1807

Lenkalili
NAPR Ja som chcela gule, ale tym ze cvicim a mam taku stavbu tela ako mam, odporucil anatomy, znacku som si nechala poradit, isla som do kvality... rez mi urcil on sam a umiestnenie napr mne povedal ze by chcel pod sval ale nakolko cvicim a hrudnik mam skor chlapsky povedal ze az ked pojdem na opku a uvidi to tak sa rozhodne ale viacmenej zatial je to cast pod sval cast pod zlazu... velkost ja osobne mozem mat aj 600 mi povedal ale kvoli cvicceniu zas sme dali najskor 425 ale mam znamu fitnessku cca rovnake proporcie ako ja a ona si dala 500 a vyzeralo to bombasticky tak sme sa dohodli na 500... a teraz ked mam uz len 2 dni do oppky avidela som galerku bojim sa ci nebudu velke ale ked uz prska tak nech su ;)
a all
kokcy dakujem za kazdu opdpoved vsetko nakupene uz len prska mat ale stvrtok uz je za chvilku tu takze potom poslem foto :*