Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

snasara

kerstin

niekto ti niečo povedal na tvoju osobu?
tak sa prosím venuj téme: silikónové prsia, pretože toto je medzi mnou a galerkou.

a toto je môj názor na ňu..., ktorý nezmením...taká bola moja skúsenosť s ňou...pre mňa je nezodpovedná a robí si s tými fotkami čo sa jej zachce. nech si aj ostatní užívatelia prečítajú aj tú odvrátenú stránku zajačika...ak to nevie robiť na 300% nech to nerobí!

snasara

zoja

je tu veľa takých čo nevedia ako to tu chodí, stále pribúdajú nové diskutujúce, preto ak už pošle niekto fotky, tak slušnosť káže odpísať, nech sa vie na čom je..., aby potom nemuseli nastávať takéto situácie...lebo človek potom nevie čo si má o tom myslieť

snasara

galeria a spol.

ak už rozprávaš o inteligencii, tak prosím ťa aspoň váž slová, keď už tu zastávaš pozíciu "správca galérie". to naozaj takémuto človeku, ktorý nemá problém súkromnú diskusiu, ktorá bola medzi nami dvoma, hodiť na stránku..tak takému to človeku ženy tu posielajú svoje nahé fotky???!!! prepáč, ale ak tvoje odpovede boli taktné, plné inteligencie a bez štipky sarkazmu, tak to sa potom prepadnem pod zem. Tu na stránke je to tu veľmi neprehľadné a kočky tu akurát píšu, že treba poslať fotky na určitú adresu a ty im potom pošleš heslo! Lenže bohužiaľ ty sa ani neunúvaš odpísať, nech vieme na čom sme...
radšej tu so seba začneš robiť samaritánku, nech ťa každý ľutuje, lebo ti niekto napísal s výkričníkom, kde ma konečne to heslo!!! Ak nevieš zvládať s kľudom takéto situácie, nerob prácu, ktorá si to vyžaduje...
Pretože absolútne všetko čo sme my doteraz spolu riešili bolo z tvojej strany veľmi neprofesionálne a nemiestne!

Stačilo mi iba do emailu odpísať, čo všetko ti mám ešte doplniť a bol by svet krásny....ako málo stačí..zajačik :-)

galeria

Babenky moje,ďakujem vám všetkým ako za podporu,tak aj názory. Všetky ste to pekne napísali a vystihli aj to,čo už ja som ani nemala síl písať a vysvetlovať a práve to ma viedlo k tomu našu mailovú konverzáciu sem hodiť. Nikdy pred tým som to nespravila,lebo sa tu ešte nikdy nenašla taká arogantná holka. Priznávam,že niekedy keď mi prišla len fotka bez ničoho,tak som len poslala otázniky a to ma viedlo k tomu,aby si dievčence troška prelistovali toto fórum a vedeli čo a ako ďalej.Ihneď to však pochopili a spravili to,čo mali a poslali nick a ja som im zriadila album v našej galérií a následne poslala spätne informácie. Určite sa nájdu práve tie z mojími otaznikmi,ale mne sa naozaj nechce každej jednej všetko vysvetlovať,keď si to mohli preštudovať tu.A dnes ma ešte zarazilo vyjadrenie danej slečny,znova kopírujem:môj emai a nick je na vašej stránke pri registrácii, tak nechápem akože o ňom nevieš.To má odkial? To ste jej vy dievčence napísali? Určite nie,to už len svedčí o jej inteligencií a pritom by nás tak rada ona poučiť a naučiť nás ako sa správať a prečítať si v rôznych príručkách.

sya

barbora10 :) ty tu este staaale chodis?? neveriiim, sak uz to bude aj 4 a pol r. ja som len tak zavitala, chcela by som ist zas, tak pomalicky, ze pocitam co a jak, ale k cervenovi uz urcite nie.. :)

zoja83

galeria ....zajacik

ja by som bola rada keby slecna polistovala toto forum a napisala ktore dievcata s tebou neboli spokojne aby sme boli v obraze...slecna asi absolutne netusi ako to tu chodi...

barborka10 :)))trefne vsetko si vystihla za mna tvojim vyjadrenim ...

snasara....neslo o otazku kolko budes cakat islo o otazniky a vykricniky ktore si pouzila to asi casto takto cez emaily komunikujes....

a ked sa ti tu nepaci tak tu nechodievaj diskutovat lebo vsetky co sme tu sa postavime za zajacika ...cize galeriu su tu zeny ktore tu chodia uz vyse 2 rokov a viac takze neries ..veci sa neriesia !!!!!!!!!!?????????? tymto ......

angie77

snasara

ty si to celé určite nepochopila, pretože na to čo tu bolo napísané by sa patrila trošku iná reakcia ako si napísala...zajačik nemá žiadnych klientov a nie je to jej stránka ani jej galéria, ale nás všetkých, zajačik je len človek, ochotný človek ktorý sa nám o galériu stará, ale z toho jej nevyplývajú žiadne povinnosti ani záväzky voči nám klientkám:) či ako si nazvala nás všetky :)..je to dobrovolná činnost zo strany zajačika, založená len na velkej ochote robit to pre nás, nie je to žiadna práca ani povinnost, no napriek tomu ju robí ukážkovo.

..to že niekto pošle svoje fotky do galérie, je len na jeho vlastnom uvážení, ale na uvážení zajačika je, či ich tam pridá a s prístupní heslo...

...a ak ty nevidíš nič zlé na svojej komunikácii v mailoch, tak možno väčšina z nás na to máme opačný názor.

snasara

galeria a spol. :-)

dýchajte z hlboka... nie som prvá, ktorá čaká za heslom xy dní, týždňov...

a určite by každú nazlostilo, že pošle niekomu cudziemu svoje nahé prsia a on sa ani neuráči odpísať, či je všetko ok, či netreba doplniť ešte nejaké informácie..atď..stačilo mi len odpísať na email..a upozorniť ma, že potrebujete aj môj nick. Nevidím nič zlé na mojich otázkach v prvom emaili, kde som sa opýtala, či ešte dlho budem čakať za heslom, mysliac si, že niekto len pozrel moju fotku a má to v paži. nevedela som na čom som a napadlo ma, že je to nejaký podvod, keď neodpisujete. Svoj nick som tam zabudla napísať, ale to nebol dôvod na to, aby ste voči tomu ostala ľahostajná...
A ak už spravujete galériu a ste v podstate v styku s vašimi klientmi tejto stránky, tak sa vo vyjadrovaní správajte profesionálne(lebo nikdyneviete s kým diskutujete) a nie hneď na moju otázku kedy konečne dostanem to heslo, vybehnete na mňa ako keby som bola nejaký úchyl alebo neviem čo...

som diskutújúca na tomto fóre ako každá druhá a jediné čo som od vás chcela po zaslaní mojich nahých pŕs, aby ste mi sprístupnili heslo a vedela som si tak porovnať prácu chirurgov a pod., ale ako vidím urobila som veľkú chybu, že som vám niečo posielala...a už vy zvážte, či svoju prácu robíte na 100% a či nie sú niekde ešte nejakú medzery, ktoré by ste mohli doladiť...

S pozdravom a prianím pekného dňa Snasara

barbora10

a teraz v druhom rade:-)

ahojte zienky,ako sa mate?opat vas tu vela pribudla.nemam vobec prehlad,nie ako kedysi,vedela som snad o kazdej jednej viac ako o manzelovi:)boli sme tu naozaj perfektna partia,vzdy dobra atmosfera a ked aj zavitala nejaka neprajnicka,tak ako prisla,tak aj odisla.ved take bije sam zivot,kaslat na ne,lepsi si tlak zdvihnut kavou,ako sa vytacat na mieste,kde hladate pomoc a podporu.

konecne som basolvovala konzultaciu u doktora cervena.mam prsia od roku 2010,350mlvysoky profil,gulate.sikovne ruky pana doktora mi ich urobili naozaj podla predstav,ba nad ocakavania.po dvoch rokoch od operacie som ostala tehotna a jedensat mesiacov kojenia sa mi na nich podpisalo.v mojej hlave:-)okolie,nech som presna,kamaratky a manzel tvrdia,ze mam prsia stale krasne a podla niektorych vraj este krajsie,prirodzenejsie a ze spekulujem,vymyslam,ze mi zatial vymena nie je treba.nuz,ale to sme my zeny a ja uz mam v hlave predstavu vacsich,pevnejsich,tak uz ma nezastavi nikto:-)konzultacia dopadla dobre,doktor opat nesklamal,ine som ani necakala,mne ten chhlap sedi ako rit na serbe,lepsieho som vybrat nemohla a to sa mi znovu potvrdilo.moj stav zhodnotil nejak takto.prsia stale pekne,koza pevna,mierny pokles tam je,ale tvarovo stale pekne,nic neovisa,co je dolezite,mierne vlnenie sa sice objavilo,ale tym,ze mi zmizla uplne zlaza a dost som pochudla,tak je to uplne bezne a normalne,cize operacia zatial nesuri,doktor cakal,ze budem mat prsia po 11mesiacoch kojenia v ovela horsom stave,takze sme dohodli termin na 13.9.2014 s tym,ze ja som si dala sama sebe zavazok pribrat par kg,cim sa mozno vylepsi aj terajsi stav mojich prs a moze sa stat,ze termin operacie nakoniec zrusim,lebo budem spokojna.uvidime,ale kazdopadne,dva mesiace pred terminom by sme dali este jednu konzultaciu a doladili velkost,tvar a znacku implantatov...a kedze chcem upravu nosa,tak by som to rada podstupila v jednej narkoze,cim usetrim sebe peniaze a cas doktorovi:-)

mata125

angie77,galeria
uuuplne baby s vami suhlasim...chodim na toto forum kratko a prispela som zopar nazormi a som rada ak niektora z vas na ne reaguje,lebo sama sa chystam v novembri-decembri na opku..tiez by som rada videla vase fotky ktora ma ako urobene prsia a podla toho sa rozhodovala,ale takymto slovnym nasilnym sposobom sa to nepatri...ja som sice este fotku neposlala,ale uvazujem nad tym a ked pride heslo o mesiac tak sa nezblaznim,pockam...ved ta co spravuje galerku fakt nemoze sediet iba na mailoch...iba tolko :)