Na hovno vzťah

EEEEE

drzim ti palce...sme na rovnakej ceste..len vydrzat... su aj dobri chlapi ktori tiez hladaju stastie..len sa vase cesty este nestretli, treba verit...a treba dat na "verejnost" ze si sama..vies aki su lutia klebetni, ja sa nestacim cudovat kto vsetko z mojho "okolia" sa uz dozvedel, ze uz niesom zadana..potom si ta aj ini budu vsimat..budes( uz si) slobodna, mozes si uzivat slobodu, ist kam chces s kym chces,nikomu sa nemusis spovedat..hlavne nemas mat nikdy preco pocit viny za to, ze si niekde isla!uz som to kdesi pisala.. -aby si spoznala najuzasnejsiu osobu svojho zivota, muis najskor chodit s debilom :)zober si z toho vztahu to dobre, zo zleho sa pouc, uz si zase niekde inde,..drzim palce, zotrvaj naozaj to nemalo vyznam, bolo to len trapenie

Maoam

lejla, mas moj uprimny obdiv, ze si to dala, tak ti velmi silno drzim palce a fakt v tom aktualne neplavas sama, baby, drzte sa vsetky...

a este raz - si silna, dala si to, tak vytrvaj, bude lepsie :-)

Maoam

inak, aby si sa necitila v tom tak sama, ani nevies, kolko ludi toto prave teraz riesi, paralelne s tebou ;-)

takze hlavu hore a ukonci to, co ta tak taha nadol a nema vyznam

vela stastia a sily

Maoam

necitala som prispevky podo mnou, ale z vlastnej skusenosti ti napisem, ze clovek si väcsinou SAM STOJI V CESTE

je fakt na cloveku samotnom, aby si sadol, konstruktivne sa zamyslel a urcil si ako priority, tak aj realnu cestu k cielom

musis vediet co CHCES a co NECHCES a hlavne musis sa zacat mat rada a uvedomit si, CO, KTO a AKO ti skodi

a podla toho sa zariadit

castokrat tahame vztahy, ktore nas drvia dalej a dalej a mame pocit, ze niet cesty von, ale ANO; je cesta von, vzdy......

len to stoji vela namahy a odvahy, ale potom si clovek väcsinou trieska gebulu o stenu, preco to neurobil skor, lebo potom sa mu otvoria zazracne zrazu nove rozmery.....

chce to odvahu a drive, ked ti ten vztah tak skodi, tak sa na to vy*er, hotovson

Sejla

Tak sa nauč žiť samostatne a nezávisle od druhých ľudí, ako to robí vačšina, vieš, že si nájdeš sama prácu, podnájom, záľuby. Potom možno aj nájdeš chlapa, ktorý si ťa bude vážiť. Hm?

MultiLevel

Z akeho dovodu si stratila priatelov? vystacil ti partner a s kamosmi ste sa dlho nevideli, ani si nemala potrebu ich kontaktovat? nuz, to je pripad mnohych, ze ked su zalaskovani a zamilovani, casto zabudaju na priatelov, nepisu im, nevolaju, neohlasuju sa, je im jedno co maju priatelia nove a ked pride vo vztahu rozchod, zrazu ziadnych priatelov nemaju...
Svojim kamoskam sa mozes ozvat a ospravedlnit sa, ze si bola hlupa, ze si zrazu mala frajera a ony ta uz nezaujimali. Bud vezmu tvoju uprimnost, alebo ta poslu do haja. Nabuduce sa z tohto pouc a uvedom si, ze ziaden chlap, ani vztah nestoji za stratu kamaratov

EEEEE

ano...momentalne som skoro tam kde si ty.... a o to horsie, ze zacina leto....a moje kamaratky su vsetky zadane...pracu mam taku ktorej nemusim venovat vela hodin denne...vratila som sa byvat k rodicom(on bral byt iba kvoli nam a ostal tam sam)najhorsie na tom je, ze teraz nikto na mna "nema cas" kazdy ma uz zauzivane to svoje..s priatelmi..kadzy pracuje, stale sa niekde nahana stale ma kazdy "vela roboty" a ja som v poslednom case dost casto sama..ked mam take dni kedy travim cas s kamaratkou som za to velmi vdacna....je tazke sa z toho dostat...ja sa o to snazim no stale sme vkontakte..boli to...hlavne samota...spoznala som aj novych ludi a momentalne mam aj nejakych novych napadnikov..no nic..necitim sa vo svojej koži..chcela by som odist do zahranicia ale nie sama..nemam s kym..neviem ako sa mam pohnut dalej..nikomu to neprajem..tolko moj pribeh...a este k tomu rozchodu..odhodlaj sa..viem co je to byt nestastna vo vztahu...a presne tie veci ktore opisujes som zazivala ja,.presne, presne tie iste veci...vlastne ma pri nom ani nic nedrzi... chcem sa z toho len dostat ale neviem ako...drzim palce, najdi v sebe silu..clovek ktory si ta nevazi,mysli si ze si jeho majetok, ktory ti svojim spravanim ublizuje a mysli si ze je to normalne si ta nezasluzi!!!

1lejla1

Hlavné čo nás spája je bývanie a práca... Budem sa musieť vrátiť k rodičom a zostanem bez roboty (teda brigády, ale dosť slušnej).. a za 3 roky čo sme spolu som úplne stratila kontakt s kamarátmi, vlastne mám pocit, že už ani žiadnych nemám. Zostala by som sama s kopou voľného času.. A problémy vo vzťahu, najväčší je ten, že si ma vôbec neváži, správa sa otrasne, nenormálne žiarli, keď náhodou niekam po 100 rokoch idem som kurva... sex je nanič lebo ani nemám chuť, keď sa vie normálne správať len keď niečo chce alebo vidí, že je zle. ..proste v podstate celé zle.. ostavam len kvoli poslednym zvyškom lasky a preto, ze sa bojim čo by bolo potom...asi nad tym zbytočne vela rozmyslam..