Zarastanie chlpkov

melikko

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

Patinka

Poradite mi prosim co najlepsie vysusuje ???? Ako vysusit ten zarasteny chlpok ??
Som zufala z tych zapalenych zarastenym chlpkov v okoli bikin aj na nohach. Neviem co s tym

zenšen

po depilacii (intimna oblast mons pubis:-)) sa mi urobili vredy po zarastajucich chlpkoch. chlpky som uz odstranila tie zarastene ale rany stale hnisaju:-( ako sa ich co najrychlejsie zbavit? dezinfikujem aj mastim kalciovou mastou.nejake rady???

kitana

Nooo kup si kalciovu mast v lekarni, strasne pomaha.

A baby pri depilacii strojcekom, si treba dat najprv horuci kupel, potom to peelingom vycistit a zbavit necistot, odepilovat, najlepsie je to robit pred spanim, nicim nanatierat, uz vobec nie vystavovat sa mrazom a v lete slnku a tak rano natriet tou kalciovou mastou.
Ja som mala tiez problemy s tym, ze mi zarastali chlpky po depilacii pod kozu, teraz sa to uz nedeje, staci dodrziavat postup.

noemi454

no ja mám taký problem ,že minulý rok som si kúpila vytrhávací strojček..prvý krát to bolo v pohode... na druhý krat sa mi zapalovali takmer všetky chlpky a vznikajú mi tam jazvy.. :( neviem čo s tým mám robiť, pretože je to strašne vidno a v lete si nemožem ani obliecť suknu :( :( čo s tým ? :(

či

ked som bola mladaaa a hlupa,tak som si oholila chlpky na bruchu.neviem preco mi vadili priesvitne neviditelne chlpky...teraz mam problem s tym,ze na bruchu mi rastu tmave chlpky a obcas aj zarastaju.. aa neviem co s tym takisto ....pouzivam weet proti zarastaniu,no ani sama neviem ci to pomaha.....robi mi to velmi velky komplex... :(

l1

Zdravim chcem sa spytat ci existuje nejaky pripravok alebo nieco co zabrani tomu aby mi rastla brada a fuzy chcem mat peknu plet bez chlpov natrvalo :D a nebavi ma holit sa kazdy treti den :( dakujem...

dasena

Ahoj, mne sa najviac doteraz osvecilo zarasteny chlpok jednoducho niecim vysusit, trebars cajovnikovym olejom, ichtiolovou mastou alebo hocicim, co vysusuje a potom ho jednoducho vytlacit ako vriedok,..... chlpok vyde sam a nezostane ti jazva ani bodka.. lebo inak sa to len zapaluje a zapaluje dookola...to vysusenie mi trva aj tyzden, ale podla mna je to najlepsie...no a inak pouzivam okolo bikin weet proti zarastaniu a pomaha mi to.....