Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

so.nicka

pooperacna by mala stahovat ako zverak. Zvacsa aj kosikovo davaju menej ako su prska.
Mne viackrat doki kontroloval tu podprdu. Najprv pred opkou tesne skusal, ako mi to sedi na hrudniku, potom po opke, a aj na kontrole pozera, ze ako to pevne drzi

Nena1

so.nickaa
nooo... myslím, že Ti mali dať pooperačnú aspoň 75 obvod. Mala by byť napevno. To máš super, že balík už je na SK. Len moja skúsenosť je taká, že na tej colnici im trochu trvá, kým sa rozhýbu...Slovenskooo!

so.nickaa

Nena1

ja som este len dva tyzdne po opke tak podprsenky som este neskusala ale pooperacnu mam 80D...len mam taky problem ze cez prsia mi je dobra sedi, ale pod prsiami mi je to dost volne neviem preco mi dali 80 ked ja bezne aj podprsenky nosim 70-75 kde ako..Neviem ci je to dobre ved ta pooperacna by mala prveze stahovat..mozno sa mylim neviem.
Jasne dam ti vediet, prisiel mi inak balik na SK za 4 dni, uz je na colnici len este musim poslat prefoteny OP a splnomocnenie atd..som zvedava ako to budem s tym clom a dph!:-/

menndy

bianka77
ok mozem poslat..:) sice to nie je finalne .. ale tak aspon nieco.:)

nena1
ok.. s tym behanim to je jasne ze este nie... myslela som skor ze aspon kustik nohy doma pozdvihat...a take jemne cviky.:)

Lucia123 a holky
kukam ze ty v poho uz po 10 dni si zdvihala ruky.. mna dost jedna ruka taha .. a to som 18ty den po opke.. myslite ze treba s tymi rukami viac cvicit? lebo som asi az moc opatrna sa mi zda...

so.nickaa

nena1

ja mam doma jedny plavky VS -trojuholikovy vrch a ten vrch je Sko ale je mi dost maly..tak som si objednala radsej M a bandeau som si objednala tiez L. Dufam ze mi sadnu ked pridu.
Clo by som platit nemala ako som si to pocitala..lebo ze do 150eur(postovne sa zevraj nezahrna) sa clo neplati takze snad len dph budem platit.

Luca123

Nena1

dakujem :) ved musim dat nejake aktualnejsie foto uz

Menndy

ja som po 6 tyzdnoch dostala od lekara spravu, ze uz mozem zacat normalne makat do posilky...nenakladat moc ale mozem uz vsteko.

Titten

dakujem teda za info. Ja moc nike adidas nepreferujem ale myslela som,ze budu najlepsie. I ked s ami jedna fakt pacila a drzala ale este popozeram, co ste mi odporucili a uvidim teda. Je to take individualne. Lebo ja ich mam zas dost siroke ta preto potrebujem vacsii kosik ale v tescu ma nenapadlo. Dakujem zatim :)

Nena1

so.nicka
teraz nosím podprdu 75D
Z VS plavky spodok "S" a vrch bandeau "L" ,respektíve 34C.
Prišla mi športová podprda 34C, je mi akurát, ale trochu mi tlačí prsia k sebe, tak neviem, či by nebola aj lepšia ja 34D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk