Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

enny99
aj mne sa zdá málo, čo Ti ponúka doktor. Ja som mala tiež slabé Á-čka a mám 410 ml. Teraz nosím podprdu 75D. Lenže ja mám guľaté Polytechy. Je ale fakt, že na každej to ukáže ináč... tak neviem...

bibi13

Kvet1nka

mam rovnaku váhu, výšku, aj vek.. :) mam dve deti, mala som vykojenie prsia a mam 360 ml a myslím, že to budu trojky.. podprdu ešte neviem aku budem nosiť, uvidím až v utorok.. to idem na kontrolu.. len pod prsiami som mala viac.. myslím, okolo 78..

MirusQa555

Assaabloy

Aj tebe dakujem;))

Dakujem vsetkym babam co na mna mysleli;))

Momentalne sa citil fajn,som akurat trosku unavena;))

MirusQa555

Som trocha sklamana lebo nakoniec mi dal doktor mentsie iimplantaty ako som povodne chcela,ale ja mu to nevicitam,povedal aby sa nieco neskomplikovalo
Cicusy som si este nevidela,tak uvidime zajtra;))

MirusQa555

Titten quixx

Dakujem vam baby.Nooo u som po celkom sa to da len to vstavanie a dychanie je tazke;))
Ale uz sa mozem len tesit;))

MirusQa555

Ericka

Ahoj sa som akurat dnes po operacii a bola som v KE pri MUDr.Svehlikovi.Ja som bola a stale som nad mieru spokojna a keby som mala ist este raz inde by som nesla.Ale spominaju tu baby aj MUDr.Magda