Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

momožena

ženy prosím vás , ako sa dopracujem ku galérii ( k fotkám) , tiež si chcem dať spraviť prsia , tak by som sa rada v tom zorientovala
ďakujem

dianad

Mulatka,

Ja som najprv mala tak isto vacsi ten prsnik kde mam menej ml, trvalo to nejake 2-3mesiace, poklesnuty nebol ale opticky posobil vacsie... Neboj prsia sa este tvaruju a usadzaju, este im daj cas;) ono nikdy nebudu 100% rovnake ale urcite sa to este upravi, nestresuj:)

mulatka

dianad-aj ja mam60ml a mam vacsi ten co je tam menej a je polkesnuty bude 3 mesiace 17 urovna sa to od zaciatku si uz mala rovnake prska

tina691976

marly
podprsenku nosím 80 c alebo 75 d dakujem za povzbudenie si zlatá ale záleží od košíka niektoré mám aj 80d radosť nakupovať po tom čom som predtým nosila vypchaté B :)

dianad

mulatka

ja mám rozdielne imploše rozdiel 60ml a som 5mes po opke - prsia sú rovnaké, už aj sadli, na holo aj v podprsenke vyzerajú rovnako vysoko, rovnako veľko a fakt nevidieť že som mala prsia tak asymetrické..

marly

Tina kasli na ludi zas si myslim ze nemame zas 700 ml aby az tak civeli :-) a ked aj kukaju co nato maju oči :-) aku Velkost podprdy nosis ?

marly

Anna.m

Ahoj ja som tiez 5 den po opke ,podprsenku- bandaz si nedavaj dole Ani rany si nekontroluj Naco ? Od toho je kontrola u chirurga ktory tą operoval ja Mam kontrolu utorok ,tyzden po operacii ,a sprchovat sa mozes ked tak od spodu ,vrch nie az po doporuceni doktora, pazuchy a vrchnu cast tela si rob hygienu zvlhcenymi utierkami ,a tyzden po opke sa nema bandaz skladat ,ved sa ti tieto dninajviac tvaruju prsia !! :-) aj ja som zvedava na prsia no do utorka uz vydrzim tam si ich uvidim:-)

anna.m

baby kolko dni po operacii sa mozem osprchovat,samozrejme aby sa rany nenamocili? a rozopnut si aspon podprdu? mozem iba v leze? som 5 dni po OP,prsia som si ani poriadne nevidela a aj rany si chcem skontrolovat,len sa bojim rozopnut podprsenku.