Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Nanka

Mne sa zasa moj prsia zdaju velmi malé a su dost od seba :-(
Daj fotku do galerky, určite ich mas krasne!
Neprijemne pocity ubehnu, kazdy den sa budes cítiť lepšie, nebojkaj.

so.nickaa

zoe23

Ja som si to zacala az dneska tak naplno uvedomovat takze este mas cas stresovat:) inak ja som ochorela pred troma dnami, myslela som si ze ma porazi..ale nasadila som taku liecbu ze dneska som uz ok, len mam slabu nadchu:) A dakujem pekne potom sa ozvem, tak papa:)

zoe23

so.nickaa

mne to zatial ani nedochadza ze idem na nejaku opku ale par dni pred asi budem tiez riadne stresovat, hlavne sa bojim ze ochoriem plus kramy si asi budem musiet oddialit co som nechcela robit...Tak este raz vela stastia, určite to dopadne super :) pa

nanka

menndy, sonicka,

dakujem Vam baby. dufam,ze mate pravdu, ja tiez dufam, ze to bude dobre. vsak vsetky baby sa tu potom vytesuju, tak snad nie som jedina a nenormalna alebo co :)

so.nickaa

zoe23

ano idem zajtra, som uz dost nervozna..taky zvlastny pocit mam ze co to idem so sebou urobit:) Ale tak snad vsetko dobre dopadne..jasne dam vediet hned ako budem moct.

All

baby co mate po, ked ste sa doma "kurirovali" velmi ste pribrali z tolkeho nicnerobenia? Toho sa dost bojim ze vselijake chute budem mat a len lezat, pretoze som dost zhodila - 7 kil, teraz mam 52 a nechcela by som, aby sa mi vratili spat:(

zoe23

so.nickaa,

ahoj, ty uz ides na opku v pondelok? dlhsie som tu nebola, lebo uz som si musela dat pauzu čo som tu bola zavisla :D a teraz ze nazriem sem, ked o mesiac idem na to a vidim ze ja idem presne mesiac po tebe :) tak nam sem potom napis ako bolo, ked budes moct...drzim palce na zajtra, nech ti to vyjde podla predstav! Drz saa :)

menndy

Nanka
Pozri moja najhorsie mas zasebou a ber to tak ze den po dni bude lepsie, mysli nato ake to bude super ked uz budu ako tvoje :) skus sa zabavit ja kukam filmy , trosku podriemem prejdem sa a ani neviem ako a uz 3 dnik som domka

so.nickaa

nanka

chapem ze si sa potrebovala vyventilovat, mozno aj ja budem mat podobne pocity ako ty, neviem..Vies mozno je to sposobene tym ze predtym tam nic nebolo a zrazu prsia..a si kratko po opke tak ta to aj tlaci, tazi...ale myslim si ze bude dobre, daj tomu par tyzdnov. Mysli nato, ako oblecies plavky, aka budes sexica:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk