Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Andrea

ty dokonca pooperacnu 70A pri 325ml implosoch..tak bud ja nie som az taka plocha ako sa vnimam,alebo ja uz neviem....uz som z toho fakt totalne dopletena....a patricne nervozna....

bianka77

Elissa

aj ty mas tusim mat 75C pri 410ml...ved to je o 105 ml viac ako ja...a tiez pooperacna C? Chapes? lebo ja nie.... :(((( Nemohol sa u mna pomylit???
Asi vyzeram ako trafena,ale ja uz to tu asi ani nebudem citat...
Najskor pod vplyvom diskusie omlazeni,ale aj tu sa hadzali take cisla,ze som mala pocit, ze to je fakt nic...ze som mala ist aspon do 350 ak nie 400ml a okruhle...ze to je uplne zbytocna robota.
Potom som mala fazu-podla niektorych foto v galerke(co asi nie je objektivny udaj, kedze to skresluje), ze budu velke...a teraz zasa, ze podpriemerna velkost?! Pomoc :(

bianka77

nanka

70B pooperacnu? Pri 350ml impalnatoch? Ja som z toho pako...ja ide mat "iba" 305ml....co som sa tu dozvedela, ze je podpriemerna velkost,co ma dost sokovalo....sa priznam.A mam si objednat pooperacnu 70C. Podla coho to teda pocitaju? Vie mi to niekto vysvetlit?
A teda zalad tam nejaky je...ale zasa nic horibilne...tak nechapem.
A toho ze sa s nimi nezzijem sa trochu obavam aj ja.....

kosta123

Baby tak nikto nechce ten temín?? mám to zrušiť? bol pre 2 osoby rezerve.
TRENCIN dr.TRSKA vo stvrtok ??? medzi 15-18 ???

andrea1996

BritneyBitch

Ďakujem ti za odpoveď, veľmi si ma potešila a povzbudila. Ja si myslím,že fórum nie je len o spokojnosti ale aj o našich pocitoch a o tom, aby sme sa navzájom povzbudili.Každá žena sa so zmenou vyrovnáva inak a hlavne, ked výsledok bude až o 3 mesiace a nevieme si to teraz predstaviť.

so.nickaa

Baby

Nadcha mi akosi presla tak to bolo ok. Len teraz po opke som sa zobudila a hrdlo ma boli, lava strana celkom ok ale na tu pravu stranu sa ani nadychnut neviem take tlaky mam. Do laveho mi dali nakoniec 390 a do praveho 440 co som v soku ostala lebo mi vravel ze tolko mi urcite nejde. Ale citim sa teraz ako pred smrtou aj sa mi tazko rozprava... Nakukla som do toho skafandra inak ale len trosicka a ja tam mam normalne prsia!!:) inak s klinikou som spokojna na 100% sestricky super doktor super, sama som na izbe. Starostlivost fakt perfektna

MirusQa555

so.nickaa

Tak to je super ze uz to mas za sebou.
A je fajn ze ta aj napriek tej nadche zoperovali:))

Tak len skore uzdravenie:))

nanka

BritneyBitch,

krasne si to napisala. Naozaj dakujem, si zlata :* Vystihla si to uplne presne, a ano aj takto sa utesujem, ze prinajhorsom ich dam vybrat von, alebo nahradit mensimi. Dakujem este raz.