Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

samsara

neviem ake mas teraz cislo momentalne,ale ja som si presla modelaciou bez implantatu v roku 2007 bolas om tam aj cez noc je to dost skoro po 3 hodinach ist domov....no co sa tyka bolesti boli to menej ako ked sa davaju implant. a jazvy po case ak su pekne urobene tak vobec nevidno skoro...,co sa tyka pevnosti tak z cislo 75D vykojenych som mala pevne 75B az skoro C ako ktore podprsenky..ale mohla som nosit aj tricka bez podprdy...takze neviem no aky mas tvar velkost vsetko to zalezi od toho asi tak

Matulka23

vanes

a čo sa týka bolesti, budeš ostávať do žile infúzku od bolesti na striedačku s antibiotikami, dávajú to v rovnakých časových intervaloch, ale keď budeš potrebovať dajú ti aj skorej sestričky sú strašne milé stále chodia,dostaneš aj taký ovladač a môžeš na sestričku hocikedy zazvoniť :)

Matulka23

vanes

narkózy sa báť nemusíš :) vieš ako som sa ja bála, bo nemám 100% zdravé srdiečko, ľahla som si anesteziologička mi povedala dobrú noc a spala som :) nebojkaj sa oni vedia čo robia :)
mne musela ,,namiešať,, niečo inšie, keď nemám zdravé srdce a som tu :)

viktoria21

bibi 13 tesim sa ze si spokojna hadam aj.ja.budem. A to kvoli tomu ze si mala jeden prsnik inak polozeny ako druhy tak ti hedera navrhol rez cez ten dvorec?lebo ja som si mohla vybrat ci cez podprsnikovu ryhu,podpazuzie alebo cez dvorec.vybrala som si cez podprs.ryhu a jazvy mas ake ked vravis ze su v pohodke nie su velke?ale pisala som mu raz email,lebo neviem,ci si poznacil vsetko co som chcela.chcem prsia pod sval nie pod zlazu.ale tak dufam ze to prebereme ked ma bude merat pred operaciou,alebo mu este zavolam. pred obkou je este moznost si vybrat velkost implantatov alebo uz co ste sa dohodli na konzultacke tak taky si mala pripraveny?lebo stale este uvazujem nad velkostou;-) :-)

vanes

bibi13 a ako si to zvládla, ja sa bojím najviac narkózy. a čo bolesti po zobudení, a už si si videla prsia, alebo ešte nie.

vanes

bibi13, a ak si mala položený jeden prsník inak tak rez ti robil okolo celého dvorca na jednom prsníku, alebo nie.mňa to čaká ráno tiež dr Hedera.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk