Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

Ahojte baby ako sa mate?
Dlho som tu nebola nejak neni cas a pred opkou a po opke par masiacov sem chodia vsetky, ale postupne to opadne...ja som uz 5mesiacov po opke a som stastna, ze som do toho sla...aj ked som si ako kazda pretrpela svoje...Dakujem Panu doktorovi Cervenovi za moje uz krasne prsia aj on sam ich pochvalil, ze su ukazkove...dufam, ze si na seba zvyknu s mojim telom :-).Tak babam pred opkou drzim paste a hlavne nicoho sa nebojte, bolest zvladnete...a tym co su po opke nech si ich uzivaju ako mozu a tesia sa zo seba...
Titten
ja som ziadnu naladovku nedostala a to som si ju pytala...a to som bola aj na nos...

matik8

Luca123

Tak ja tricko aj vsetko dam len mam hore take kopce viac. Trosku nech sa spustia a bude fajn. Ja som tiez zvedava ale myslim ze take C to bude co sa tyka podprseniek.

Soferovat mam inak v plane aj ja od buduceho tyzdna. Pred vcerǒm som isla chvilu a este som citila ten sval tak este pockam aspon do pondelka.

Luca123

matik8

mno ja mam pocit ze uz odpuchaju zas....dokonca dnes sa mi uz podarilo tricko dat cez hlavu,tak som bola stastna :)
Tak som zvedava ae das cislo....ja to skusim na buduci tyden ked pridem, ze ake dam cislo po odpuchnuti. Ale uz by nemuseli ist dole :)

vikusik99

Ketrinka
dakujem ti velmi pekne...no, ja sa len chystam na opku 21.5..ja sa za tie svoje aj hanbim, ked som ich tak na fotke teraz videla:((..fuj, take ovysaky...a este aj mi tam vidno, ze mam 1cm asymetriu...Ja uz sa tesim na vase krasne prsia, co mate uz po opke:))))

matik8

Luca123

Este som neskusala :) pojdem asi cez vikend alebo cez tyzden. Len mam pocit ze mi stale akosi neodpuchaju aj ked nosim ten pas kazdu noc aj dlho doobeda ho mam. Tak neviem

Luca123

Holky,co ste po, kedy ste zacali soferovat? DOky mi vravel,ze mesiac po opke by sme nemali ale je to na mne. A v sobotu som 2 tydne po a v pondelok uy by som potrebovala sadnut za volant....vy ste s tym pockali,ci?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk