Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Iveta84,

tak ja som z toho uz jelen
idem s tou mukou vyskusat, lebo mne vravel, ze aj vaha bude taka ako ten umeli cicik, ze nech sa v tom prejdem poskacem a tak.. vyskusam, aj triko na to obliect ako to pod obleckom vyzera

Titten

Iveta84,

a skusala si si implose u dokiho?
Mne dal tu pooperacnu podprdu a taky umely cecok. ale nebol to priamo implantat...a ten cecok bol taky anatomicky a vzdy bol ocislovany cislom 1,2,3, atd
Vybrala som si 3ku, co ma zodpovedat velkosti 3 a to je 330ml u tych mentorov.
Povodne som dumala nad 2kou
No a ked by si dal tu 3ku niekto, co nema ziaden zaklad, tak asi dosiahne to plne Ccko trojku, ale ja mini zaklad mam na 175ml, cize u mna pomaly mozno na Dcko sa dostanem take slabsie....
Ty ak si das 350ml tak mas riadne plne Dcka zarucene.
Dufam, ze netrepem, to boli moje postrehy s tym umelym ceckom na konzultacke

Iveta84

Baby, ja to nechapem :DDDDD. S tymi ml je to nejaka blbost nie? Ako ja som ten implos 310ml u doktora skusala a zdal sa mi strasne maly.... A teraz som urobila pokus s tou mukou a bolo toho straaaasne vela. To mne vychadza na D kosik lebo C z cias kojenia mi je mala! :))))

Titten

All

vsimol si v praci na vas niekto cecule po prichode z opky?
Ci ten skafac mi ich tak stlaci, ze mozno ma ani neodhalia hned? Budem volnejsie veci nosit....teda neviem nakolko mi budu po opke volne :D:D:D

Titten

smejo251,

to rada citam, ze sa dobre citis. Kedy si mala opku?
Ja sa strasne obavam, aby som po tych 2tyzdnoch uz mohla do prace naklusat, tak ci budem vladat.

Titten

usko1us,

dakujem za tip, vyskusam urcite, snad mam tolko muky doma :D:D:D

Britney Bitch,

ano su kvalitne, to bola moja druha volba ak by nie Mentory.
Vraj su super makucke.

bianka77,

ja mam po kojeni uz rok skoro cely. Som prestala kojit v juni minuleho roku, ci juli, uz neviem presne.