Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

bobcatko173
vďaka :) napíšem hned ako budem môcť. Dúfam že budem môcť aspoň písať na notebooku, nakoľko budem musieť robiť z domu nejaké práce. U Teba to ako prebiehalo?

bobcatko173

LiluM3

ahoj, ty uz nic neriesi len zaplat :)) nezalezi cena od velkosti...cena je ina pri guliach a anatomoch...takze FA neries a zaplat tak ako ti to poslal :) kedy mas termin?

LiluM3

bobcatko173
pls, nevieš mi poradiť? Dneska mi prišla faktúra od Dr. na úhradu za zákrok, a ak by mi dal nie 330ml ale 360ml, to potom budem doplácať alebo je tá cena rovnaká? lebo 3 dni pred opkou mam ešte konzultáciu.
Vďaka :)

bobcatko173

Nikola21

ahoj ano, dokonca moj lekar na to uplne dbal aby sme poctivo 6t vydrzali.. ja som zajtra 9t po a na noc ju mavam stale :)

Titten

Martina210, ani prilis vysoko jazvy nie su dobre, presne ako pises, pri pripadnom zvacseni sa posuva jazva este vyssie. Ideal je trafit to do ryhy, ale zas pravda ze pri plavkach typu zakryte bradavky, je problem s jazvami v podprsnej ryhe.

Ako to vyzera po reopkach? Kukni si klip od Zverina - Prezident. Je tam Simona Butinova, ta mala minimalne jednu reopku a trochu cerstvo po opke to natacali asi, cize tie jazvy tam priam jacia.

mimix

ahoj jazvy jej robili niekde v nitre neviem kolkoto stalo okolo 120eur cca ... ma to takmer neviditelne samozrejme ze laser neodstrani ale maximaaaalne zneviditelny:P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk