Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Galeria zajo,

Dik za info, nevedela som.
Ja som ti do mailu nick poslala, zatial teda cece nemam urobene, tak len pred foto.

galeria

Tittien
od kedy funguje galéria,tak sa nikdy nedávalo na známosť dievčatám,že máme novú holku pred opkou,ale oznamuje sa vždy nové nahodené fotky dievčat po opke. A zásadne nenahadzujem fotky,ktoré len tak prídu,bez nicku,info o fotkách (teda aspoň tie základné) ako,kto operoval,značku,tvar,profil....
Neviem,ako by ste to dievčatá robili vy,keby vám do mailu prišli len fotky a ani búú,ani mééé. Ja nie som veštica a neviem,komu mám pridať fotky v galérií.Tak aj do budúcna,vás chcem poprosiť,aby ste vždy novým dievčatám poradili ohľadom galérie základné informácie a hlavne nezabúdať na NICK. Vďaka,váš zajacik.

menndy

BritneyB

Dakujem za reakciu ;) tak teda asi si s tym nebudem lamat hlavi vsak opku mam za 5 tyzdnov :) joj verim ze sa uz tesis ja sa uz teraz neviem dockat.. Inac tie implose sa kedy a ako objednavaju ? Lebo mne to sestricka nestihla vysvetlit :(

Titten

Matka872 mozno mas, len nebolo echo o tom.
Ja som pridala predvcerom aj sa objavili v galerke ale nepisalo sa tu z galerie, iba o jednej kocke. Pozri ci su uz v galerii tvoje nahodene.

Inak kocky krasne cece mate porobene. Aj ja uz chcem

Matka872

Britneybitsch

Už som poslala, tiež čakám kedy sa tu objavia.Žeby pre dnešný sviatok ich nedali tu este? Neviem.Počkám do zajtra, snáď :-)

Titten

Caute baby, ja sice este nemam termin opky, ale pevne dufam, ze do leta to poriesim. Mali ste tu niektora panicky strach zo samotneho zakroku? Ja si vravim, bolesti potom zvladnem nejako ale kks ten den, ze dojdem na kliniku a najma ta anesteza... Ja som sa aj porodu bala, ze co ak bude cisarsky a uspavanie.
Daju naladovku pred samotnym uspatim?

S na tej sale sa este kresli po prsiach? Kolko ste este asi boli pri vedomi od prichodu na salu?

andrea1996

smejo251

no potešila si ma, že by si brala aj väčšie. Možno po operácii to poviem aj ja. Ja sa asi preto obávam lebo teraz nemám nič a potom zrazu prsia.

smejo251

Andrea1996
Ahoj.ja mam 166cm a 52kil a mam 325ml okruhle stredny profil a mne sa nezdaju velke brala by som asi vacsie ale na druhej strane si myslim ze nikto nepovie ze mam umele a to som chcela aby boli prirodzene.oni uz tym ze au vlastne moj zaklad vyplneny tak su vacsie ako boli.
Baby vsimnite ai moje slova,ze brala by som vacsie...:-)my sme hrozneeeee

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk