Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

Luca123
veru caka ma to.:) idem az zaciatokom juna.. no vtedy ty uz budes behat po svete s novymi cecuskami..:) vsak su take specialne nahrevne vrecuska.. alebo do umelej flase si daj, alebo pouzi hrejive maste.. ale isto je dolezite aby si bola kustik v pohybe aby ti to svalstvo nestvrdlo...

inac holky dnes som volala na kliniku a sestricky mi povedala ze v poho sa mozeme slnit.. ze vela dievcat tam pride doslova specenych..:D

question

smejo

dakujem tak budem lampovat aj prsia:)
ja som sikonecne odlepila spodnu pasku spod prska a cez vikend pojdem kupit podpru nejaku..

misaaa..
mne doki povedal ze v klude aj kosticovu, ale potom musis tu kosticu roztiahnut tak aby ti netlacila na silikon.. cize musi byt taka sirsia a pod prsom..
ja sa taaak tesim, ked si budem podpiry skusat:):)

smejo251

Question
Mne lekarka kazala svietit tou lampou na prsnik hore ako som mala tu zrazeninku ci opuch ci co to bolo a musim povedat ze to asi po 3 svieteni povolilo.takze urcite lampuj.

Luca123

Menndy

tak teba to estelen caka a ja ta strasim:) neboj da sa to len zalezi od organizmu...prve dni zle z narkozy a teraz to svalstvo...viac boli vsetkp okolo len prsa nie az tak:) skusili ma nejak popod podprdu natret aj ibalgin mastou,plus tie tablety...trochu pomohlo...bola som sa rano aj prejst a tak,tak ovela lepsie. Musim nejak vymysliet tir obklady ako...
a kedy ides ty?

misaaa

Baby, prosim ake podprdy su vhodne po zhodeni skafandra?
mozu byt aj kosticove? ci radsej bez kostice? viem ze pushupku nie, ale ake teda???

po 4 tyzdnoch mozem vraj na par hodin denne uz nosit normalnu podprdu, ale nemam, musim kupit :)

Matka872

Galéria

Celé je to čudné.Inak nie som ten tip človeka ktorý si vymýšľa.Take ste mi mohli napísať do mailu, je to dosť osobne, a nie robiť zo mňa tu na fóre trubu.Keby som nemala páru ako si tie fotky poslať, tak nemám v galérii ani tu jednu.

1cokoladka1

Ahojte kočky, som týždeň po opke a cecule mám neskutočne napuchnuté :( končia skoro pri kľučnej kosti a ani sťahovací pás ich nechce stlačiť dole. Kedy sa vám začali zmenšovať?
A ešte jedna otázka. Kedy ste boli schopné vykonávať športy? Lebo ja som tanečníčka a chcem sa čím skor vrátiť :( Nechcem však riskovať poškodenie.

ĎAKUJEM

menndy

Luca 123
Ahojky mna to len caka takze ti v tomto neviem poradit :( chcem povedat ze myslim na teba a prajem vam aby ste to mali bez komplikacii :( skus hlavne tu cast kde ta to boli mat v teple... Teple obklady skusaj mohlo by to uvolnit ked este das do toho tabletky

didi10

Dievčatá poradte, tie čo už mate po :) mna čaka opka o 2 tyzdne ale stale som si nie ista či 395ml alebo 445ml anatomy...nejak sa bojim tych väčších :) vysku mam 173cm, 58kg

galeria

Matka872
fotky nebudeš mať nahodené,pokiaľ mi k nim nenapíšeš informácie. Už si si určite prečítala môj mail,kde ťa o to žiadam a ty mi len odpíšeš,že chápeš a dlho si fotky neposielala do galérie.Ja som ti v tom maily vôbec nepísala,že ich máš už nahodené. Čo je na tom také ťažké pochopiť,keď Ketrinka mi poslala fotky aj s popisom a tuším je úplne nová? Teraz záleží len od teba,kedy si splníš svoju úlohu a až potom nahodím fotky tebe aj Ketrinke. Nemôžem byť celý deň pri PC a čakať na nové fotky. Mám na starosti aj iné záležitosti,tak ako každá z vás,rodina,práca.....zajacik.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk