Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Katarina333

Susy1982
Dakujem pekne :)
To iste hovoril aj moj doktor, ze kazda jedna sa vracia a chce stale väcsie a väcsie, ze na 100% pridem aj ja ;)

Susy1982

Titten
je to taka vseobecna info ,lebo na zaciatku kazda z nas nevedela ako to funguje...myslela som to v dobrom a hlavne pre kazdu co vaha al. nevie ako to vlastne je...

Susy1982

Ttitten,
spravkyna nasej galerky-zajacik ti posle vsetko na email,hned ako bude moct ,urcite ma aj ine povinnosti ako nasu galeriu,ale je fakt zlata ze sa o vsetko tak pekne stara...dakujeme

stember

Queen
No to mas pravdu ze to rychlo ubehlo....vsak pri detoch ten cas leti....
Ja uz tiez spavam bez podlozenia a konecne aj na boku...
Inac to mas teda poriadne ze 70e ...no a s tym zhananim po obchode mas pravdu....nic tam nemaju a este ani poriadne to nesedi.
Ja som pobehala vsetko len vascinou su take moc vystuzene a to este nemozem....nevies kedy uz budeme moct dat hocjaku podprdu???
Inac ty si odkial????

Susy1982

Katarinka
na to ze si iba par dni po op su suprove,a casom sa ti tak ako mnohym z nas bude malit...alebo ze by si bola vynimka?....to sa tu este nestalo...fakt peknucke..

Katarina333

question
dakujem ;)
no podla mna su velmi siroke po stranach a vyzeram ako dolly buster :D
chcela som viac prirodzene a trosku mensie, ale verim, ze sa usadia ;) zatial som len 5 dni po operacii :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk