Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

didi10

Dievčatá poradte, tie čo už mate po :) mna čaka opka o 2 tyzdne ale stale som si nie ista či 395ml alebo 445ml anatomy...nejak sa bojim tych väčších :) vysku mam 173cm, 58kg

galeria

Matka872
fotky nebudeš mať nahodené,pokiaľ mi k nim nenapíšeš informácie. Už si si určite prečítala môj mail,kde ťa o to žiadam a ty mi len odpíšeš,že chápeš a dlho si fotky neposielala do galérie.Ja som ti v tom maily vôbec nepísala,že ich máš už nahodené. Čo je na tom také ťažké pochopiť,keď Ketrinka mi poslala fotky aj s popisom a tuším je úplne nová? Teraz záleží len od teba,kedy si splníš svoju úlohu a až potom nahodím fotky tebe aj Ketrinke. Nemôžem byť celý deň pri PC a čakať na nové fotky. Mám na starosti aj iné záležitosti,tak ako každá z vás,rodina,práca.....zajacik.

Luca123

Holky,toto snad nie je mozne. Tak uz ma seklo..stuhlo svalstvo na prave str. Chrbta..tym pasom sa mi to duri na pravom prse pod pazuchou akoby,tak sppminana vcerajsia bolest prsa bude spojena so svalstom.Pomoooc...nemozem.to povolit alebo co?mam dalsie lieky teras na svalstvo na uvolnenie...toto uz.snad nie je mozne..

question

matka872.

co sa tyka fotiek, tak to chce chvilku cas..

som velmi zvedava na teba aj na lucia123, bo ja tusim zacinam pomaly ale isto banovat ze som do nich neslaaa..som sa ich bala ako cert, ale..:):)

Matka872

Question

Vieš čo už si začínam zvykať, len som mala taký šok, vieš menšie lentilky a teraz kozy :-) je to aj tým že ja si na nove ťažšie zvykam.Chce to len čas.

Inak fotky som poslala aj mail mi dosiel že sú nahrane v albume, no ja ich tam nevidím, len jednu fotku pred opkou.Už nechapem tomu.Mám si zrušiť účet a vytvoriť nový či čo :-(((

question

ketrinka
poslala som ti konecne mailik:)

matka872
fakt si nestastna ze su prsia vacsie?? som zvedava na fotecky..

baby all
mam otazku, pouzivam biolampu na jazvicky, da sa pouzivat aj na prsia, ? na co, aby zmakli, alebo??

lucia123
co sa tyka potenia ta plne chapem, :)
ja som si menila nove tampony kazdy den po urcitom dni, aspon aky taky lepsi pocit bol... ale stale mam problem sa dobre oholit. neviem ako to vysvetlit, lebo neviem ako sa odborne nazyva, ale ja ani nevyrovnam dobre ruku a pod pazuchou mam stale akoby take kopce, a ze sa to bude este zhorsovat, ale postupne sa to zlepsi, sposobuje mi to to, ze ma bolia ruky pri plno vyrovnani, jednoducho ma to taha a teda sa ani neviem dobre oholit, kedze okrem jazvy tam mam aj hrbolce..

Ketrinka

bianka77

ahoj, ja som bola na opke vo Zvolene, u Mudr.Cervena.

ALL
baby, kde sa daju kupit pekne podprsenky na vacsie prsia?
Ja uz mozem po 3tt nosit aj normalnu podprdu cez den, no zatial ziadnu okrem kojacej nemam :-) velkost budem potrebovat asi 75/e,f. Neviem.
Poslala som do galerky konecne fotky, tak mi povedzte svoj nazor :-) kazdemu sa zdaju velke, bomby, no mne osobne nie.

Matka872

mozem sa opytat to kedy zacinaju meknut cici.Nechapem tie stavy,prave prsko mam ok a lave mam pocit akoby som tam cely implantat citila,jak sacok s vodou :-((( neviem co dnes im je.

A este chcem vediet Vam sa prsia nevlnia???

Ketrinka

menndy

neviem, ci ti uz niekto odpisal, no co ja mam info,hlavne este z predchadzajucich konzultacii, tak opalovanie, solarkovanie mesiac pred zakrokom je zakazane. No je to na tebe. :-)

Drzim palce, mas pred opkou, no zvladnes to, vsak kolko z nas to uz ma za sebou. Baby uz na silikony chodia ako na "rozky do pekarne" a ten vysledok za to stoji. :-)