Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

mishka181

mna operoval v piatok a na prvej kontrole som bola v pondelok kedy mi zhodil obväz, vybral dreny a dal tu podprsenku.
no ja myslím, že urcite ta este pozrie predtým ako odíde na dovolenku, asi v sobotu...nejako to musí mat vymyslene :)

angie77

question

a kolko to je už dní od objednávky? niekedy sa stane že sa zdržia,ale ešte sa mi nestalo že by niečo neprišlo, neboj

M.i.r.u.s6

silia
dik moja aj ja si vravim :)
inak ak si spomynala tie push up ja tie moja by som k sebe nespojila ty kks oni su take pevne je to rormalne??30.4 to budu 3mes mala nejaka tak ze sa jej tak dlho usadzali a tak dik

angie77

mishka181

snáď máš už potom a ja už môžem gratuluovat k novým prsíčkam, vitaj medzi nami :) prajem rýchle čo najmenej bolestivé zotavovanie :)

angie77

silia

moja to neviem, ja som si jazvy neprelepovala vôbec a kokosák môžeš používat hned ako ti vyberie stehy, on pôsobí proti infekciám takže sa ti to bude rýchlejšie hojit a ešte lepšie je ked ho zmiešaš s práškovým cukrom môžeš v pomere 1:1 čiže lyžička kokosáku lyžička cukru :) ale ked si ich preleuješ tak skús aspon medzi prelepením na chvílku si ho dávat, nechat pôsobiť a potom umyt aby si to nemala mastné a držal tam ten leukoplast...

M.i.r.u.s6

silia
ahoj moja tak ja som skafander nosila 6tt a aj ked som po tej dobe sla na kontrolu doki nic o prelepovani ako ja so ich vobec neprelepovala:) a co sa ta pus up no ja by som tiez este do toho nesla ved aj to bude no nie??

M.i.r.u.s6

qzestion
dik moja ale mna trocha vzstrasila sue33 zrazu som aj ja pocitila take problemy ako ona jaj ta psychika:)ňale ja verim ze je vsetko ok len neviem ci sa mi usadzaju
inak drzim prsty dnes moja a nech vsetko dopadne podla tvojich predstav moja:))

mahulienka

Angie77
moja prajem ti vsetko len to naj,naj, naj, nech sa ti dari a hlavne celej tvojej rodinke:))
a jasne oddychuj, zasluzis si to
Olivka21
krasne cicusky=))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk