Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Jany7543 ja idem tiez ku Mladekovi a opku mam 15.7. Budem mat anatomy. Robi mentor a nagor znacku. Cena 3150 eur. S pristupom som max spokojna...

Jany7543

queen

A prečo si bola na výmene po 6 rokoch ? Ak smiem vedieť .... :) No tak potom si ma potešila ... :) Len sa obávam toho ako zvládnem leto v tom skafandry ... :-/ Koľko trvá ako také zotavenie že si si mohla dať normálnu podprdu ?

queen

Zanetka
On v pondelok a v stredu operuje ... Ja som riešila konzultaciu cez sestricku, ale raz som mu potom pisala mail a odpisal mi do 1/2 hodiny. Hádam ti zavolá spat.
Ja som čakala na opku len 5 týždňov.... On tuším robí s Mentor a Nagor, ale myslím že ak by si moc chcela, dajú sa aj ine ...

Susy1982

babenky
mekkost prs nerobi len kohezivita implantatu ale predovsetkym jazva okolo neho ,imp. je vo vytvorenej ,,kapse,,okolo celeho imp.sa to musi zhojit to je ta jazva,hrubka jazvy je to co urcuje ci su mekke al. tuhe .Z toho dovodu vobeec nie je od veci venovat sa par minut denne s hocakym kremom masazi tejto jazvy resp. prs..Tak ako sa starame o viditelne jazvy napr. pod prsnikom by sme sa masazou mali starat aj o tie pod kozou...Ale vsetko s mierou. Je lepsie mat koh. 2 AL.3 , ony zmeknu a s takou koh. sa nevlnia, z dlhodob. hladiska je to lepsie ja sama mam koh. 3 a su prijemne ,poddajne,vobec nie tuhe,takze tolko ...

queen

Jany
Ja som čakala 5 týždňov a spokojná som veľmi! Prostredie, sestricky, starostlivost, lekar, všetko na 1* :-) Ja som bola na výmene po 6 rokoch, takze tam bola cena asi iná(vyššia), ved ti hádam odpisu ine baby čo ich to vyslo.

smejo251

Misaa
Aj ty beries atb lebo ja ano.a mam novalgin ale nejak bolesti extre nemam tak som si len jednu dala a mam aj asclrutin a aescin.
Aj vy ste nieco brali?

smejo251

Misaaa
Ja som ich uz videla.ale.len po leziacky...a zajtra ich uvidim narmalne aspon dufam ze ked ich bude prevezovat teda prelepovat tak mi ich odfoti nech to vidim normalne.inak mne do tych drenov tieklo len z jedneho prsnika a ten ma aj viac bolel aj boli aj je viac opuchnuty.

Jany7543

Ahojte baby od Mládeka , konzuláciu mám 28.máj ... chcem sa Vás popýtať kedy ste mali termín opky od konzultácie , ako ste spokojné s pánom doktorom a výsledkom. Koľko Vás to celé vyšlo a ako zvyčajne dáva silikóny, či zo spodu alebo spod pazuchy ... Ďakujem za každú info :)))) pekný deň a všetkým ktoré to čaká prajem veľa šťastia :-)