Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Majuskaa

a kolkože si u neho platila? to sa len tak orientačne pytam, ja uz sa nerozhodujem :)
A ako sa citis, uz je dobre?

fufu

baby, pls poradte: červeň, alebo mládek, anatómy, alebo guľaté? Čím viac rozmýšľam, tým vačšie váhanie

ewel007

Queen

Ano od tej ko co mas 7.5 potom o 3 mes a od tej zase o 6 mes,aj mne sa paci ze ma doki taku starostlivost,aspon budeme pokojne ze je vse ok ;-)

queen

Ewel
Ja idem 7.5. na kontrolu, takze potom je zase 3 mesačná, 1/2 ročná a ročná ? Husteee, ale páči sa mi taky záujem ... ;-)

ewel007

Zuleko

Mojej dobrej zname taktiez uplne dovrzala davnejsie pery a ta si odvtedy pravidlne dava za nie male peniaze aplikovat kysku aby to ako tak vyzeralo,a viem o viacerich veciach,cize ja by som Jezovitovu urcite s dialky obchadzala..neviem na co sa do toho pusta,ked vysledok je na zaplakanie..

Susy1982

Zuleko
videla som foto tych pier,no nechcela by som si tym prejst,pre lekarku to je zla reklama, a pre Gaspar. ako modelku ani nehovorim..takmer kazdy lekar ma nejake tie nepodarky,snad ich nebude pribudat...
Smejo
gratujujem k prskam oddychuj, bude dobre,mne pri vstavani pomahala sestricka ...

ingrid.ka

babenky,ja sa rozhodujem medzi Interklinik,doc.racz,alebo Minarovjech...bola som u jedneho aj u druheho a obaja mi poradili to iste..takze vlastne je to len na mne teraz,ze ako sa rozhodnem..co Vy na to,co odporucate????..smejo,tak teraz ozaj mozes byt riadne vysmiata...zavidim Ti a tesim sa,ked ukazes Tvoje nove krasavice:)..som zvedava..hlavne,ze Ti je fajn a ze budes spokojna...ciaoooo

M.i.r.u.s6

silia
moja tak zacala som nosit normal ale ako vravis na zaciatok je to take zvlastne a ved uvidis co a ako sa budes citit:))

silia

baby

minule ste tu písali o tom kokosáku..ja som dnes presne 6 týždňov po, tak sa chcem opýtať, či už si môžem prska natierať tým kokosovým olejom a ako často a aj jazvy?

Mirus

moja ty si hneď po 6 týždňoch začala nosiť normálne podprdy, alebo si trošku ešte pre istotu počkala :D ja som si už dnes bola nakúpiť, ale neviem, taký zvláštny pocit, že už nemusím ten skafandrík

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk