Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

queen

dakujem :-) mam 330 ml, mentor anatomicke...dufam ze zajtra budem na to este lepsie ale citim ze z hodiny na hodinu sa to zlepsuje..akurat ked sa zdviham z postele este si v duchu zanadavam :-D
aj som si ich obzerala, mam ich dost opuchnute zhora ako je prsny sval..takze su take vytlacene hore, snad to pekne padne..

Majuskaa

Almette
Uz sa mi to viac povolit neda :/ a ked sa vystriem tak na chrbte mi ta guma odstava, takze je mi velka urcite.. Volala som uz z Dokim a objedna mi mensiu.

queen

Lucus
sranda ako ma každý ten lekár iné pravidlá ... ja som sa mohla po týždni umyť . Som rada že to tak dobre znášaš :-) Už si si ich videla ???

pipaaa

ahojte, uz som doma...vcera som sa neozvala ale nebola som schopna, vcera strasne bolesti, stale sa mi tocila hlava, na wc som zasla na 6 krat :-D ale dnes je to lepsie uz, aj sa sama postavim, aj ked to trva trosku dlhsie...prska su opuchnute moc som si ich nevidela este bo je to utrpenie tu podprdu zapinat naspat :-D pockam si ked odpuchnu :-P

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk