Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majuskaa

pipaaa
Mne na chrbat pomahalo prve dni to ze ja som si za noc aj 10krat sadla a chvilku som podriemkavala posediacky s podopretou hlavou :) a potom som si zasa lahla... Ale uz je to v pohode

pipaaa

nela7

zatial som spokojna, boli strasne zlati vsetci..mozno ta strava trosku:-D ale necakala som ani ze dostanem gordon blue, ale aj tak som nechcela jest nic, nemala som chut:-D akurat priatel co bol so mnou sa moc nenajedol ale tak on je jedak :-D

aj vas tak neznesitelne boli chrbat???? ja mam niekedy pocit ze to je horsia bolest ako prsia..krk a ramena..plakat sa mi chce..a je normalne ze rano po prebudeni tak strasne boli s pocitom ako keby som cela ztvrdla?

bibi13

Queen

Ake homeopatika? Ak sa mozem spytat? A na co su dobre?
Dakujem za odpoved, to ma dost zaujima.. ci to neboli.. lebo ja chodim dost casto a neradw by som vzdy pri tom plakala od bolesti..;)))))

A co ste si brali na kliniku? Ja tam mam napisane nejaku koselu na gombiky.. to ako kde mam kupit?

queen

Bibi
Ja užívam homeopatika aj pred aj po operácii.
No a odpoved na druhu otázku ... úplne normálne, bola som az doma a dociahla som :-DD

bibi13

Brali ste niektora nejake lieky na lepsie hojenie ran atd? Ten wobenzyn ci ako sa to vola?? Pomohlo to?? Baby sorry za otazku, ale po opke to bolo ako na wc po velkej?

Nela7

pipaaa

gartulujem a prajem skore uzdravenie :-)...ja uz som ti pisala, som na teba myslela ked som tam bola vcera na stehoch :-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk