Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majuskaa

queen
som 6 dni po.. a este dr. mi povedal ze je to velmi dolezite aby ta guma bola v podprsnej ryhe a neniii :/
obvod mam 78 tak mi dali podprdu s obvodom 80.. v utorok idem na kontrolu tak asi to budem musiet nejak poriesit. a ako sa citis?

Majuskaa

Ahojte Baby
Neviem co mam robit stale sa mi guma na pooperacnej podprde vyhrna tak spolovice na spodok prska..uz som stoho na nervy, stale si to potahujem dole... Aj vy ste stým mali problem..?

matilda1

bibi

ano aj pred tym to naozaj netusim ja som to az tak dopodrobna nezistovala neviem ake su rozdiely medzi znackami moj lekar mi hned navrhol tieto a ked som isla prvy krat na opku nemala som o nicom ani sajnu ani na toto forum som nechodila tak som brala co dal a druhy krat som automaticky chcela tieto lebo som s nimi bola spokojna akurat mi boli male:))

bibi13

matilda

Aj pred tym a aj teraz mas polytechy? Na akej urovni s porovnanim s mentormi ci nagormi su? Ci ono je to jedno co sa tyka kvality?

bibi13

matilda

Aj pred tym a aj teraz mas polytechy? Na akej urovni s porovnanim s mentormi ci nagormi su? Ci ono je to jedno co sa tyka kvality?

matilda1

bibi

s tym vlnenim neviem prve implose som mala len rok a pol a nemala som s tym problem neviem ako je to po par rokoch a neviem ci je tu kocka ktora ma implose uz vela rokov ak je nech napise ci mala vlnenie.

olivka

dakujem no ved vsetky sme herecky vcetne teba:))))

Iveta84

Queen super. Takze pomalicky sa dostavas do kolaji. Ja som si posunula tu opku aby mi mama pomohla s detmi. Bude ich mat u seba a som teda zvedava kedy zacnem fungovat...

queen

Ivet

Dnes som varila jednoduchy obed, prebalila som posrateho syna (našťastie spolupracoval) a tak motam sa s nimi .... Ale ešte stále sa unavim, alebo má to začne viac boliet ked sa viac hybem, takze medzi tým aj oddychujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk