Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

olivka21

ale veď na tebe to nemôže byt ani vidno, si štíhlunká stále :)inak ja som tiež po opke pribrala velmi , ale prestala som jest úplne pečivo a ide to samo zase dole, ešte začnem trošku behat, ked sa oteplí a do leta sa to hádam zrovná :)

olivka21

Angie
jasne chapem.....ved aj ja som uz pomylena... najviac ma ale trapua tie 4kg,ktore sa na mna od opky nalepili...este tieto sviatky zhresim a od pondelka kruta dieta a POHYB!

angie77

olivka

jaj už viem, na dovolenke bola nadranka :))) ty si na materskej a hladáš si prácu však? sa mi to pomotalo, to sa už nedá všetko pamätat pri tolký cecaňách :)

angie77

olivka21

prepááč, ja už mám z Vás baby zmätok :) prečo som si myslela že si bola na dovolenke? :))) ale to nič nemení na tom, že ich máš už krásne aj velkostne sa mi páčia veľmi, áno už si spomínam že si písala že manželík ti nedá pokoj :))

olivka21

Angie zlatko
ja som nebola na dovolenke,maximalne som teraz na materskej dovolenke ;) asi si ma s niekym pleties,hihihi...
jazvy uz mam pekne,len ete mm tale opuch hore,este nieu tie slzicky take peke kvapnuté nadol...neviem to vysvetlit. Aale muzovi to nevadi...niekedy mi uz ide na nervy,lebo neprejde okolo mna,by ma za ne nechytil....ale je to krasnyy pocit byt ziadana stale po 10rokoch ;)

stember

Nela
Dnes mam 7 den po opke..vcera som isla s malym von ale bohvieco to nebolo...doma sa mi zdalo vsetko ok a ked som isla von tak som sla takym pomalym krokom co ma vsetko bolelo a vecer som uz mala zasa bolesti ze som nemohla spat...aj ty si take nieco mala??? Kedy si sla po opke von???