Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

lilabmw
tak ty mas 5,1 a ja 4,2 jaj tak no snad to C nejak aj mne sadne no Ccka som nejak cela aj mat tak snad to tak aj bude a cez prsia nevies to by som rada ja mam teraz 91

lilabmw

mirus

ano nosim Cko vynimocne aj Dcko zalezi od strihu ale ja mam radsej ked mi to pekny dekolt vycaruje ako kedy mi to skoro cele prsia zakryje :-) no ja mam 163cm a 5,1 projekciu co som nasla v tabulkach.

zoe23

Mirus,

suuhlasim s tebou :)

Dnes jak som to tu listovala, tak sama Miruš a Neluš to tu :D ste to dnes rozbehli :D

M.i.r.u.s6

zoe
jaj ja tak ako aj ine znas mam tak rada toto forum ste tu fakt zlate baby:)
a ty si ozaj zlata ze tak na mna a hlavne moje mega lytka myslis:))

M.i.r.u.s6

lilabmw
dik si zlata tak ty mas C no tak pekne a som zvedava kolko teraz merias a aku mas ty projekciu??
urcite vacsiu ako ja ja mam len 4,2 tak snad aj ja budem nosit C:))

zoe23

Mirus

este mi čosi napadlo-ked si napr. budes umyvat zuby alebo niečo pri čom stojis, tak mozes sa davat na špičky a dole,zas na špičky a zas dole, proste na par sekund len aj rovnovaha sa zlepši a budes zapajat lytkove svaly...
Ja to robim zas so zadkom, stiahnem na par sekund a pustim a znova,lebo ja by som ten chcela vylepšit...

lilabmw

mirus

a este tiez chcem povedat to co ewellka

ze po opke som nosila Dcko a neskor ako sa usadili nosim Ccko takze zväcsit sa nezväcsia si myslim mozno len opticky

lilabmw

mirus

no ano mas pravdu preto som napisala ze cest vynimkam ze sa im pacia aj male netvrdim ze vsetkym ale väcsine :-)

a co sa tyka toho zväcsenia vies co nemerala som si obvod asi pol roka tak neviem vtedy som mala 93/94 tesne po opke tak 2 mesiace a potom som sa po pol roku merala som mala 91/92 a teraz neviem musim sa odmerat a dam vediet :-)

M.i.r.u.s6

zoe
ikes no tak ja mam v sobotu 2mes po tak este mesiac vraj az po troch sa moze behat aj ked jedna baba mi rano napisala ze je8tyz to cca ako ja a ze uz beha tak sama nem viem kedy zacat:))
tak aj raz do tyzdna je nieco nie ako ja:/lenochod