Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

nie nie som v praci, ale mam dnes menej roboty tak sa tu trosku "zadrbkavam" ...tak to ano to prebudenie a postavicka ako lusk by bolo suprove, no pre krasu sa musi trpiet, takze bez driny to asi nepojde! :/

pipaaa

tak to som rada s tymi gelacmi, ze nemusia ist dolu :D no jak sa ja poznam tak sa aspon prepudrujem tiez pre dobry pocit :P akurat sa bojim toho ze ked vyberiem piercing z jazyka ze mi zarastie dierka :(

Nela7

pipaaa

inak mala by si mat oholene podpazusie...a ak ti mozem poradit napusti si vanu a sprav si teraz aj kazdy den kupel, lebo po opke si to dlho neuzijes! :D

M.i.r.u.s6

pipaa
moja neviem ja mam svoje dlhe nechty ale co tu bby pisali tak jedne hovorili tak a ine tak ak si nie si ista zavolaj si na kliniku ale vraj niektore to mali naisane aj v tych papieroch

pipaaa

Nela7

som z Bratislavy, cize ma caka este tazke vstavanie v stredu :D
no tiez som chcela velke, ale predebatovali sme to este s priatelom, a som dost nizka a utla, a nechcela som aby to bolo moc viditelne, take prirodzene..no hadam to nebudem lutovat. A dost som bola ovplyvnena aj tym, ze na inej klinike mi navrhli 320ml k mojej postave, ale to bolo este pred rokom. Mozno keby som nebola pred rokom tam, tak nevymyslam :D

Nela7

pipaaa

neboj nemusis si davat dolu nechty, ja som sa tiez bala ,lebo mam akrylky a pohoda...dokonca ja som bola nalicena, lebo sa kazdy den malujem uz to mam taky zvyk (zlozvyk) a ze sa tam pred odmalujem, ale sestricka mi vravi ze to mam nechat tak, ze to im nevadi...tak som to neriesila, na druhy den rano som bola hned aj nahodena nalicena, len zubky umyt :D ...ja viem znie to asi cudne ale fakt som bola namachlena :D ...akurat si zober gumku na vlasy ak mas dlhe, oni ti daju sice taku ciapku pri opke, ale to mi kazali si zviazat vlasy...

pipaaa

mirus

dakujem vam :) hned ako bude mozne napisem

baby neviete ako je to s gelovymi nechtami? snad ich nemusim davat dole :(

Nela7

pipaaa

ja mam tiez net na mobile ale na toto forum chodim len cez pc, na mobile sa mi nechce ale to poriesim :-) ...tak tam su izby hned vedla recepcie...inak z akeho si mesta ak to neni tajne??...no jam am tiez Mentory, anatomy, 420 ml ...myslim ze tych 420 mojich neni vela, ty urcito nebudes mat velmi velke, ak sa toho bojis, ja som tiez chcela co najprirodzenejsie...vela bab berie radsej vacsie...ale to uz je na tebe, ja som sa tiez pred opkou bala ist do velkych...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk