Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Mirus6
Ahoj. Ja mam moje ES uz krasne mekke, hybu sa no parada.
Dneska som bola na kontrole. Doki povedal ze este zmaknu viacej. Tak potom budu ako moje.
Myslim ze aj tebe zmaknu len ja mam len 270ml a to sa asi hoji rychlejsie.
A na zaciatku som si natierala Lioton gel.

M.i.r.u.s6

skoricka
nz ved co pravda nem hriech:)))
oki moja 30teho bude 2 mes tak snad to bude ok a aj si pouzivala napr kokosovy olej ako som tu citala?

skoricka

Mirus

dakujem Ti :) tak este si kratko po opke, cize je normalne, ze su este tvrde, mne po dvoch mesiacoch zmakli, cize trpezlivost ruze prinasa :) a sa mi zda, ze ES su este maksie ako mentory, nagory...

M.i.r.u.s6

babenky skoricka Lucia3110 a Lucia83 ozaj ich mate krasne uz dlho mate po??
a na tu predchadzajucu otazku nik nevie odpoved??

lilabmw

misa

kejtrina je od neho a tiez ma krasne prska len skoda ze uz po opke sem chodila len kratko ale tiez ma krasne prska.A videla som este asi 3 baby fotky prs od Sisku tiez a maju ich krasne

M.i.r.u.s6

ahojte ozaj baby co mate new foto ozaj peknucke ich mate:))
nevie niektora z vas mam ES802 ze ake makke by mali byt zatial su dost tvrde ci take ostanu alebo zmeknu??a nieco ste aj na zmeknutiedavali??ja nic obcas ich pomasirujem ale len tak na sucho dik

skoricka

Lucik

ja tiez nechapem jak sa moze tak zvacsit objem, asi preto lebo padnu a vystupia dopredu, hm? :)) no a to je moja mania, len vrchy kupovat a spodky samostatne a potom kombinujem :)) a spodok od tych ruzovych sa mi ani velmi nepacil, take jak purigača mi to pripadalo...ani som neskusala pravdupovediac :) hovorim, ze odkedy mam kozy len vrchy a topy a tielka nakupujem :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk