Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ZARO

Uurcite to nebude vela aky mas zaklad?Ides Jezovitovej?Ja sa budem tiez nachadzat v IEM ale v stredu ale nie na opke :-)

lilabmw

zaro

musis najprv trosku sem prispievat medzi nas.A potom poslat fotku svojich prs bez hlavy s tvojim nickom na galeria@zoznam.sk a zajacik ti poslem potom ostatne info.

a ku komu mas ist a kedy?

ZARO

Ahojte baby, ja idem tiež na operku, mám mať 410 anatomické, chcela som tu pozrieť nejaké foto z takejto veľkosti, ale neviem sa dostať do profilov, čo robím zle? dík za odpoved

lilabmw

lucuska

tesim sa teda moc na nove fotecky :-) lebo planujem ist na konzultacky a koncom roka dam asi opku :-)je to ten isty Dr. ktoreho myslim Peter Siska ze taky starsi panko uz presedively :-)?Lebo viem ze je Siskou viac.Tak hned ako budes moct hod foto.A kolko si teda platila?

quixx

romi
pozri si v galerii tieto dievcence od Paliatku:
str. 12 adadka
str. 13 kozicka

Podla mna pekna praca.

Babule vsetky co ste po gratulujem.
Ja cakam na 19.6.
Inac je tu niektora z Vas, ktora ide k Cervenovi 19.6.?

romi

bibi13
v interklinik som bola u dr racza a mozem povedat ,ze velmi profesionalny pristup.
vsetko ok ,ale terminy mi dali az na maj ,co viem ,ze je ok ,ale ja v maji nemozem chybat v praci.keby mi nasli termin v aprili ,tak nevaham...

romi

baby poznate dr paliatku,znama ide k nemu na konzultaciu ,tu som sa o nom zatial nedocitala...
ak niektora poznate a mate skusenost s nim dajte mi vediet,mozno by som behla za nim s nou aj ja.