Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

Baby som naranná! :(
Ako som tu písala tak som objednana s kamoškou k Dr.Očenášovi do Púchova na OPKU ,ale kamoška najskôr na korekciu bradaviek,,,,,,dnes tam volala že by to chcela radšej naraz Opku+korekciu,,nakoľko ako som aj tu videla dá sa to aj tak.
A dr. teda sestrička odkázala ,že Dr.to odmieta urobiť naraz,,,,ale na konzultácii povedal že bud oddeleno alebo naraz /pričom naraz neslubuje super umiestnenie bradaviek/ a teraz som naštvaná že to odmietol urobiť spolu aj s korekciu,,,,nemyslíte si že je to len ťah na peniaze??? takto ju to nebude stáť 4.000 € /čo sa mi zdá akože už fakt dosť/ ale až 4.600€ !!!! ĎAKUJEM ZA VAŠE NÁZORY.

M.i.r.u.s6

Nela7
tak ja som si vybrala bielu v odstate je to jedno ved nebudeme ju nosit vecne:) ale ovela krajsie aby sa zvyraznili nase prednosti:)
ano ano kazdym dnom je to a bude lepsie uz sa tesim na tvoje foto v stredu

Nela7

M.i.r.u.s6

vies co uz som ako tak ok, neni to este samozrejme ono ale je to lepsie...akurat to vstavanie neni bohvie co... hmm, mne dal telovu a chcela som este ciernu, som zvyknuta nosit cierne spodne pradlo tak preto vies...

M.i.r.u.s6

Nela7
moja este stale sa necitis ako tak fit??davas si teda na cas:))
no ja som iba jednu vravel ze to staci ved na tu chvilu kym sa vyperie a vyschne mozes byt bez a to uz v stredu ju mozes dat kludne sprat akoze budes sa citit neisto aj ja sa tak citim ale budes sediet a pohoda

Nela7

M.i.r.u.s6

tak je to zaujimave a najlepsie je to ked sa zobudim na to ze potrebujem strasne moc na malu :D ...hroza! ...no ved uz umieram zvedavostou, tak strasne ich chcem vidiet! ...lebo ja som ju mala mat v cene a za druhu som si platila, ale dali mi len tuto jednu, taka ubolena som sa ani nespytala na tu druhu...

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tvoja ason c ja viem latila som si za nu :) takze ved to uz zvladnes do stredy a zistis co a ako

ale toto tvoje vstavanie si neviem celkom predstavit a tlak no kym nezacnu pomali odpuchat

Nela7

lilabmw

inak citim sa uz lepsie diky za opytanie, a teraz nosis tiez C podprdu ci Dckovu??lebo me doktor povedal ze pooperacna C a potom D, no ale neviem, nezda sa mi to akosi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk