Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Jahodka1854 len ta moja obvodacka neviem ako zareaguje.. to bude stara skola.. a zadarmo? Neplati sa aj u nej nieco?

Lilabmw idem na interklinik, k doktorovi Hederovi. Na konzultacku idem za dva tyzdne a mam aj hned termin na maj. Takze ak konzultacka dopadne dobre, tak maj je isty. Ja pevne verim, ze hej. Som velmi nerozhodny clovek a keby som isla na konzultaciu inam, bol by problem. Citala som recenzie a je mi hrozne symaticky, tak som dala na prvy dojem q dufam, ze ma nesklame. Ty si kde bola na opke a kde si si dala robit predoperacne?

nanka

Elissa,

presne toto aj mna zaujima. na jednej strane sa na tu opku strasne tesim, ze konecne bude moje telo vytvarovane podla mojich predstav, na druhej strane sa bojim, nakolko som to este nezazila a teda si to vobec neviem predstavit, ze fungujem s dvomi "cudzimi" telesami vlozenymi v hrudi a ani o tom neviem (baby tvrdia, ze si to po case vobec neuvedomuju, a ze su ako ich). sportujem som taka aktivna a v pohybe a bojim sa, ze potom sa budem stale kontrolovat a bat sa urobit nejake pohyby, aby sa nieco neposunulo, neodtrhlo alebo ja neviem co...juj baby co to mate za sebou, dajte nejaku podporu.

ewel007

zoe

tak ideš k dokimu Mladekovi? za seba ti môžem povedať že si si dobre vybrala :) ja som fakt maximalne spokojna, uplne sa tie cecuše zmenila ako v prve dni a velmi sa mi páčia :)
tak super, myslím že budeš spokojna s tými impošmi to máš na take C nie? /ked píšeš že nemaš zaklad../:)
a aký máš termín hm?
no ja som mala aj po prvej aj po druhej opke horučku, takže po prvej opke som si v ten den nevedela dať nohavičky dolu a inak ani som ich nemala, na salu ideš bez :)) ale je to velmi dobre po opke lebo fakt je každý ten pohyb taký neprijemný takže ma zlatý personal obslužil a po tejto druhej opke som išla sama v den opky na vc a mala som až v druhý den horučku..
inak neviem baby ako je to na iných klinikach, ale tu sa mi velmi pači ta hospitalizacia v Avelane a kedže som mala aj horučku, doki ma tam ešte nechal a neplatila som za noc ani cent navyše..takže tak :)

zoe23

ewel007

ahoj :) no tak oproti tebe sa mozem ist schovat :D ...no to bolo tak, ze ja som chcela okruhle, tak on hned po merani povedal ze Nagor 320 az max 360ml HP.
Takze ja som dooost rada za takuto velkost, kedze nemam teraz vobec nič.

A tebe sa ako darí, už je fajn? Mne sa tiez pacia tvoje prsia viac teraz ako po prvej opke, presne ako ti pisali baby.
Inak mozem taku trapnu otazku? v den ked ta operovali si potom normalne prešla na wc? aj nohavicky si si vedela dat dole a hore sama?

bimbi

Quixx
MeryNR ani Tenda1 urcite nemaju modelaciu, my sme boli naraz skoro a urcite viem ze maju len zvacsenie, inak Mery NR ma Ariony 320ml, niekto chcel vediet, tiez od ocenasa..

ewel007

Nela

ja som bola po 2,5t, mala som isť po 2t ale nemohla som.. tak mna lavý boli ale je to ine ako po prvej opke, a kedže toto je moja druha opka, s prvou sa to neda ani porovnať, ja som bola dlho k.o. po prvej opke, teraz som od 3 dna oki :)
držkaj sa, každým dňom to je lepšie :)

1cokoladka1

Ahojte žienky, za mesiac a pol ma čaká opka takže som celá vytešená :) Mám mať ešte jednu konzultáciu kde si mám prichystať všetky otázky. Je toho však veľmi veľa tak keby vás napadli nejaké ktoré ste sa pýtali vy, budem rada ak mi ich tu hodíte :)
A ešte jedna vec. Má tu niektorá z vás 300ml? Mne to príde málo tak neviem či mám doktora presvedčiť na vačšie.

Ďakujem za odpovede :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk