Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Nela
Jankamichal mala viackrat problem so sitim, otvarala sa jej rana, mala reopky kvoli tomu, ak sa dobre pamatam tak alergia na sici material, uz si detaily nepamatam, ale trvalo to niekolko mesiacov kym bola ok.. Zial aj toto sa stava, drzali sme jej palce, myslim ze uz je ok , lebo prestala chodit..

bimbi

Bibi
Kasli na to, ked sa pozres do galerky tak uvidis ze vsetky sme mali bud vykojene psie usi alebo plochu pristavaciu drahu.. Takze vobec neries a fot :).

ewel007

Nela

Na to dvihanie ruk daj pozor,lebo tym davas zabrat jazve a tym sa dlhsie a horsie hoji,ako mne prvykrat po opke,ked sa mi polavilo a vsetko som robila..