Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majuskaa

Ahojte chcem sa spytat ktore ste mali zvecsenie aj s korekciou?? a po akej dobe ste zvladali prace doma..? a okolo deti? Mam 3rocnu malu a teda neviem si predstavit ako budem okolo nej behat.. :)

M.i.r.u.s6

ewel
o moja je mi luto ze sa ti nedari ci co ale nem boj vsetko prejde a bude len a len dobre:))) usmev prosim:D

ewel007

Matilda

No veru,skafander,ale tak to leti..inak ja mam take suche ceciky,myslim pokozku,bolave bradavky,ale uz to ani velmi neregistrujem,som k.o.,najradsej by som sa niekam vyparila,ale musim ist zajtra na stehy,snad sa doki nebude hnevat,ze som vcera nebola,ale zial clovek si problemy nevie naplanovat..
Chcem sa s nim dohodnut aj na kysku,ale to mu napisem v aprili mail,nemam teraz na nic naladu..
Inak Vam babulky vsetkym pekny vecer :)

M.i.r.u.s6

didi10
moja ja mam 375ml take 3ky a zaklad skoro ziadny tak preto ak chces prirodzene tak preto si daj tie mensie

Mrska-beruska

Aj ja chcem ísť k dr. Cervenovi ktora z vas bola u neho a koľko to cc stojí eur celkovo komplet? Po kojeni 3 dcéry mi zostali nulky tak nech drahý zaplatí no nie? Prosím kde máte fotky pred a po :) ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk