Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

najblizsi tyzden asi foto nebude, ja som ich este sama nevidela, lebo si nejdem radsej podprdu davat dole, ale po kontrole urcite poslem!...co zobiect ale obliect je ina hruza, obliekam sa na etapy :D a vravim hygiena 0 bodov :-((...inak ako dlho ste mali tu jednu ruku horsiu?? ma ta prava strana znepokojuje...nemoze to byt tym ze moj pravy prsnik bol o cosi vacsi a implose mi dali rovnake, takze je tam vacsi tah?? kurnik ...

M.i.r.u.s6

Nela7
ty si ozaj maska aj ked si ma zaskocila ze mam horsie tu pravu strany my ostatne ason co sme preberali tak horsia bola lava tak uz len nech sa o teba doma dobre postaraju snad sa ma kto moja a ano ja som sa dala prve 2dni na wc zobliekat:))

Nela7

jahodka1584

dakujem pekne horsia je uz asi len marnica ci :D ...no ja mam druhy den teraz, vcera o 10 ma operovali...inakty si bola tusim 26teho vsak!?...ako ti je teraz??uz si ok??

Nela7

lilabmw

uz aby to bolo! :( vies ako si nadavam ja?...hm, najviac ma serie ze mam pravu stranu uplne odpalenu, skoro vobec nemozem hybat rukou ani nic, lava je ohodne lepsia, trochu ma to znepokojuje :( vies ja som pravacka a robit aj to malo co mozem len lavou je hroza :( ...nemozem si sprepacenim ani tit utriet :D ...ked som jedla polievku cele som to mala na teplakoch :( fakt keby to bolo opacne zvladam to cele inak si myslim...

a doktor??...nevidela som este prsia, takze mi to je tazko takto hodnotit...ale jeho pristup bol velmi dobry, vsetko mi vysvetlil ako som chcela, takze zatial som maximalne spokojna s nim a aj personal bol naozaj velmi mily, co sa tika starostlivosti fakt vsetkym mozem odporucit!! ja som bola vcera jako mrtvola a uplne vpohode sestricka mi pomohla aj na wc atd. ...takze uz len dodam tolko ze ak moje prsia budu take ako sa tam o mna postarali, su super!... a idem o tyzden aj na stychy a aj na kontrolu, uz teraz sa tesim ako ich uvidim a ako sa potom doma cela osprachujem! lebo smrdim sama sebe :D bola som vcera vystresovana a strasne som sa potila...

TARA_

tomasova
rada by som vas videla, hoci mam tiez NR od ruky. Dovtedy je este daleko, ale ak by sa mi dalo, tak rada pridem.

M.i.r.u.s6

Nela7
este tolko moja ved super na prvy krat ti dal budes kocana tak s usmevom:))aj ked teraz vieme presne ako sa citis tesim sa na foto :)

jahodka1584

Zajacik,
Priblizne v nedelu a v utorok som posielala nove foto, ale neviem ci ti prisli, pretoze v albume este nie su..
Dakujem