Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lilabmw
Ja by som osobne ihned vylucila doktora, ktory nema hospitalizaciu a to z toho dovodu co ma postihlo pri reopke ze po par hodinach som dostala vnutorne krvacanie. Nechcem ani pomysliet, ze by ma pustili domov a tamby som to dostala,

queen

Zulekoel
k tebe by mohli baby chodit normálne na konzultácie a ja sa prvá objednávam :-D
Zalozte si aj s Ewel konzultačné stredisko. Všetky vase staré imploše si odkladajte aby ste nám ich mohli dat poskušat ;-)
Ja by som si ozaj rada vypočula vaš nazor...
Mne doktor navrhol imploše anatomicke s rozmermi od 12cm - 13cm šírka a od 6 - 6,5 projekcia.
Co myslite, ktorý typ je lepšie si vybrat ? Co má na výšku o 0,7mm menej alebo ten čo má na výšku o 0,5mm viac oproti šírke ? Dakujem

Zuleko

Lilabmw
Vobec neotravujes, mam otazku.Nerozmyslala si nad Chirmedom?Myslim, ze by si bola spokojna. Teraz tam operuje uz len MUDr. Magdo.A myslim, ze ja som zivy priklad spokojnosti.V Ke Ti neodporucam si ist robit prsia akurat do nemocnic a tiez by som nesla k niekomu koho prace som nevidela a nikto z fora u neho nebol resp. Par osob len.

lilabmw

zuleko ewell matilda

takze babiky idem do toho nejako to nahrabem snad mi to dopadne podla mojich predstav lebo ma mrdne asi na dalsiu uz teraz nenaskrabem.Otazkou zostava komu pojdem?Ja viem ze uz vam asi lezem na nervy len sa neviem stale rozhodnut komu ist.Trska Farby BA alebo KE Kacmarcikova jurasek neviem uz mam z toho hokej bojim sa vysledku.U farbyho ma odradza ze nem hospitalizaciu lebo ja viem ze ja som pri prvej opke bola uplne mimo a k.o. a bolesti strasne nizky tlak takze sa trochu toho bojim ale zase ten robil prsia aj Horvatovej Kvete a vela dalsim a robi to uz dlho a Dr. trska jeho si chvalia ale aj nie ale pocula som aj ze nieje ochotny riesit reklamace komplikacie a ze je nesmierne arogantny potom a prave pri druhej opke je väcsie rizko komplikacii hlavne po operacii.Ja uz mam v tom hokej

Jany7543

Ahojte kočky, čítam Vás už vyše polroka a práve dneska som sa odhodlala a objednala som sa na konzultačku ku dr.Červeňovi mám ju až v októbry ale mne to nevadi - neponáhlam sa .... mám výšku okolo 180cm a váhu cca 60kg síce je to až v oktorby ale som zvedavá aké implantáty mi navrhne :D Chcela by som poprosiť tie ktoré boli u neho ako boli spokojné s prístupom, operáciou , výsledkom .... ako to prebieha na konzultácií a či je už potom OP záväzná , ďakujem za všetky odpovede :)

M.i.r.u.s6

Zuzelo
aj ja sim myslim ze niektore baby su ozaj vacsie odbornicky napr ja som vsetko nechala na doki mozno nie ideal ale ja akko laik som si nechala poradit

M.i.r.u.s6

ewel
moj zlata vies ze na teba myslim a ozaj si ma milo prekvapila aj ked nie si spokojna tk si lojalna to fakt mas uznanie :)))a snad to bude fajn

Zuleko

Baby, dufam, ze sa nenahnevate, ale ja z Vas niektorych ˇam pocit, ze rovno na prvykrat chcete 800 ml, lebo to sa musi dat, ked mate vela koze ako hovorite. A potom su doktori zli lebo nedali maximum! Nie vsetko je len o dostatocnej kozi. Mna problematiky silikonov zaujima a zaoberam sa nou a uz som aj co to s nimi prezila.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk