Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

V girl

Takze ma doki zavadzal? Nemam slov,tak mi to mal povedat ze nie ES a vybrala by som ine alebo by som do toho nesla..

v girl

lilabmw
no moja sestra ma ukazkove prsia..mala rovnaky zaklad ako ja a dal jej 400ml vysoky prof. a ma ich ako keby mala 500ml a baby tiez su super. ja som chcela od zaciaku prska ako ma ona,,preto teraz reopku chcem e ES. a segra momentalne je 2 tyzdne po porode,koji a su krasne stale

bimbi

Lila
V Ba mas aj Interklinik-Hedera a Racz, na Omlazeni.cz je tema plast.operacie prs na Sk a tam ich baby dost rozoberali.. A maju tam aj 3D vizualizaciu, v ramci konzultacky..

v girl

ewelka
toto je na ich stranke
Na klinike Avelanepoužívame implantáty najvyššej kvality od americkej firmy Mentor a ich pobočky Perouse. Ďalším našim dodávateľom je anglická firma Nagor. Firma Mentor vyrába prsné implantáty už viac ako 30 rokov. Poskytuje na svoje výrobky celoživotnú záruku a výmenu v prípade potreby z dôvodu akejkoľvek výrobnej chyby. FirmyPerouse a Nagor poskytujú záruku bezplatnej výmeny implantátu z akéhokoľvek dôvodupo dobu 15 rokov od dátumu operácie.

tak preto hladam kliniku s ES

bimbi

Lila, V girl
Na minarovjecha som pocula, ze je strasne drahy, lebo je medialne znamy, tak si vypyta viac.. Ale skuste..

lilabmw

vgirl

jasne moja Trska aj Fabry aj Minarevjech su v BA vsetci tak preto idem skusat tych.Mediklinik v LV je super klinika fakt na urovni aj som bola tam max spokojna a konzultacky kontroly sa robia v BA maju tam kancelariu aj ceny ma dobre len hovorim ze skoda ze ten Ocenas odisiel odtial teraz je tam dr. Caban ale neviem len na nete maju jeho pracu nikde inde som nic nenasla ale Nela ide k nemu tak som zvedava na vysledok mozno potom pojdem znovu tam ked jej spravi pekne prsicka.