Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

ewel007

ach, boze ked som si to vsetko tak skvelo naplanovala, sa mi to musi takto posrat, u mna je situacia este koplikovanejsia nez si myslis, musim ist co najskvor lebo potom uz nebude moznost, mozno az buducu zimu :-(( ...myslis ze by som to s tym kaslom nevydrzala? je to velka bolest?ako sa ty vlastne citis po??...inak kukala tvoje prska to si tam fotena po prvej opke??musim uznat ze su krasne!

lilabmw

ewelik

jaj ewelik mrzi ma to a uplne ta chapem ja som rpesne taka ist a apreto sa teraz este viac bojim ked do toho pojdem aby nazaj tie prska boli take ake si predstavujem neviem.Asi na zaklade tvojich skusenosti poviem nech radsej zvoli dvoje implose aj inu znacku ale aby som o tom vedele keby nieco lebo tiez by ma dost mrzelo kebyze teraz zato vyhodim tolko prachov co uz neplanujem potom ist a nebol by vysledok a rozdiel taky viditelny aky som chcela.Kazdopadne mu zavolaj a potom ze uz teraz niesi spokojna s vysledkom a narovinu by som mu povedala ze ty si neratala ze dostanes ine implose ze ty si prave tie ES chcela a uvidis ako sa zachova potom sa uvidi podla mojho nazoru ked uz mas dve opky u neho tak mozno za nejaku mensiu cenu by ti ich mal vymenit a dat to co si chcela tak nevesaj este hlavu moja :-) vsetko sa da riesit ale treba hned kym je to cerstve lebo po 3 mesiacoh sa uz urcite nezväcsia.Ja si tiez dam pozor ked teda pojdem a vsetko do detailov prekonzultujem moj zelany vysledok a tak aj fotku mam pripravenu a ked nebudu take tak asi prevratim tu klniku naruby :-DDD drz sa a daj vediet potom info

ewel007

Nelka

No neni dobre aby si mala kasel lebo po opke je to katastrofa sby si kaslala,je to bolestive,ja som mala nadchu ale fakt ze uplne minimalnu ako mi odznela choroba,mala som horucku tak som zostala na klinike o den viac,bolo to lepsir,lebo vsetky tie najvacsie bolesti som si odtrpela tam,a doma by som len stresovala kebt mi neako vystupi teplota.. ked sa citis ok,nebudes kaslat a aj nadchu budes mat pod kontrolou,tak do toho chod ak sa bude dat,ale ak nebudes fit neriskuj.drzim palce :-)

Nela7

Mery NR

ahojky no mne vibracny pas zabera, ja som s nim spokojna, ale myslim ze plosina je isto lepsia...ty uz mas silikony??ak hey ako dlho??...mna to este len caka v pondelok ://

Nela7

jahodka1584

ahojky citam ze si cerstvo po opke??kedy si mala v utorok??...kedze mam operaciu v pondelok tak by som sa ta chcela spytat ako sa citis??ako to vsetko vlastne po opke je...ja mam mat tiez Nagory 420 ml stredny profil...drzim palce nech si coskoro ok! :-))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk