Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela
moja ked som to ja zvladla tak asi kazda kedze ja a technika musis sa odfotit a poslat email na galeriu ako som ti uz pisala tak ti zajacik posle odpoved a budes tam

lilabmw

nemate niekto cislo na Ocenasa?Ale pochybujem Rozalka ze budem mat zlavu tam u neho lebo o tom aj klinika rozhoduje z casti podla mna.Dost ma to prekvapilo no uvidim som zvedava na vysledok Nely a potom uvidim co spravim.Mladek ma ake cakacie doby?A co cena kolko ste baby za okruhle platili?

Nattasa

Nela7
Ahoj. No ja iu som po. Ked ratam tak 12 den.
Bola som operovana vo Zvolene, Cerven.
Strasny strach jasne, respekt pred vsetkym, narkoza a tak a este som mala aj zapalene hrdlo. Ale zoperovali ma aj tak.
Ja som podla mna citlivka ale vies co, po opke to neboli nejake strasne bolesti ako som cakala. Na druhy den som este lezala ale na 3 den uz som pobehovala po byte. Na 4 den som isla s malym na karneval.....
Teraz uz v pohode. Som v robote. Soferujem po tyzdni.

Rozalka

Nela7 a Lilabmw

no to aj mňa prekvapilo, jednak preto že Nelka ty si mala konzultáciu u Očenáša v Leviciach a teraz ked máš ísť na sálu tak nie on ťa bude operovať??? ako ja by som sa zľakla, že prečo tá výmena doktorov... a prečo ti Očenáš nedal vedieť že tam neoperuje??? nechápem..

Lilabmw, skús zavolať do BB Očenášovi, tak možno budeš mať zľavu uňho... aspoň keď ku nemu chodíš na konzultačky tak on rozhoduje o cene, či nie???

Nelka

ja som bola operovaná vo Zvolene, a konzultácie som mala v BB, pre mňa Bystrica je bližšie ako Levice. Som max spokojná, bez komplikácii, a môžem povedať aj bez bolesti som to prežila.. mala som tak 2-3dni ťažké vstávanie ale aj to sa dalo vydržať. Mne dal 390ml, anatomické, strednevysoký profil, chcela som prirodzené trojky, aj väčšie mám ale vedela by som si predstaviť aj väčšie... takže od veľkosti sa neboj :-))))

lilabmw

Nela7

tak to si ma teraz pekne zarazila ty kokos inak aj ich stranka vyzera teraz trosku inak.Ja toho noveho vobec nepoznam ani jeho pracu a tiez planujem teraz reopku tak ty kokso normalne zvazim ci tam ist nakolko som u neho nebol predtym.Normalne som v soku som neratala ze tam uz nebude operovat a strasne by ma zaujimalo preco rozviazal pomer.Lenze na inu kliniku nechcem ist nakolko tu dostanem zlavu a mozem byt rychlo zoperovana tak neviem co spravim.kedy mas mat opku?