Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

quixx
Nachystá mi anatomické Mentor 333 vo velkostiach 430, 485, 545 a Mentor 323 vo velkostiach 390, 440, 495.
V pravom mi zistili aj prasknutý implantát :-(
Operáciu mám 20.3.
Aj ty ideš na reopku ?

quixx

ahojte dievčence
dlho som neprispela, ale citam to tu skoro kazdy den.
Gabbyy a Ewelka na zajtra Vam silno drzim paste a prajem rychle zotavenie. Ewelka a potom nam podaj hlasenie ake je to po reopke. Mna reopka caka od utorka za 4 mesiace tak som zvedava na Tvoje pocity.

queen
pozerala som Tvoje foto a tiež Ti klesli prska tak ako aj mne po dvoch deťoch a to som ani nekojila. Tebe teraz ake budu davat implantaty?

skoricka

mirus

ahoj moja, ta ja som styri mesiace po opke pomaly :D tie vsetky pocity su normalne nebojkaj sa :)) trpnutie, napatie, zblnkotanie, prelievanie , ani nevies jak a to odide :)

M.i.r.u.s6

skoricka
ahoj moja sme tak priblizne po operacii mas teraz nejake bolesti ja mam od vcera pocit ze mam opuchnuty lavy alebo mi inak odpuchol pravy a take tlaky ci ako to nazvat citit
alebo nejaka z vas mala nieco take??

M.i.r.u.s6

nela
ano je tu galeria musis tu rispievat a tak poslat foto pred na galeria@zozna.sk tak ti zajacik posle dalsie instrukcie sice ja mam foto iba po ale ak chces kuk uz teraz tak usis poslat pred