Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

All
Pocujte dievcence, asi je to somarina ale tak ajtak sa chcem opytat. TO ze mam malo cervenych krviniek a som anemicka by nemalo vadit pri opke ze?

yanka8

Myskahryzka nejde mi pridat link :-o, vzdy napise ze je odstraneni, ale ak pojdes na MK do skupiny silikoniek, tak tam ho najdes

yanka8

Bobcatko173
Uz mas urcite po, ked sa budes citit trosku lepsie, daj nam vediet.

Myskahryzka
tu je link -odkaz odstránený-

AnnaM
ta cesta sa da zvladnut, ja som isla z Ba do BB, sice je to o nieco menej ako ty z Nr do Ke, ale bola som prekvapena, myslela som si ze budem citit kazdy otras ale nic. Pred cestou mi dali sestricky nejaky liek proti bolesti.

Elle ak ti lekar navrhol aj vacsi impl. tak kludne chod do vacsich, oni to maju v oku.

nikxxx

anna.m

ja idem v pondelok na opku ku doktorovi Juášekovi- Porta Med, prsia robi 26 rokov a komplet ma to vyslo na 1940,- E vratane vsetkeho, aj interneho vysetrenia za gulate, co je perfektna cena. No od min. tyzdna ceny zdvihol, stahuje sa do vacsich priestorov. Cenu zdvihol na 2100,- za okruhle co je ale este stale dobra cena si myslim v porovnani s inymi :)

Nikola21

anna.m

na Svehlika som aj ja pocula chvaly. No a ta dialka, ja som z Presova a rozmyslal som o Banskej Bystrici ale nakoniec idem do Kosic. Ze vraj cestovanie po operacii nieje vobec problem, mne ta dialka vadila len z toho hladiska ze ti treba ist na konzultaciu, na operaciu, na kontroly….a zakazdym sa mi nechcelo tolko cestovat. Ja idem do Kosic k doktorovi Magdovi a vyjde ma to 2300€ so vsetkym co je tiez celkom v pohode.

anna.m

mudr. Svehlik mi napisal sumu1880€ co je super cena a aj recenzie na neho su dobre. lenze aj az v KE a ja som z Nitry. Isli by ste taku dialku na operaciu? zvladla by som cestu domov? Odpisal mi ze radsej vlakom aby som cestovala, ze mal vela pacientiek zo zapadneho slovenska. Nechcem za kazdu cenu lacneho doktora ale tohto si tu dievcata chvalia.

elle

baby ja som si zvykla vypchat este aj tie matracoidne z HundM silikonovymi vypchavkami, no a pri kazdom prudkom pohybe som kontrolovala, ci nieco nevypadlo, lebo uz aj taky trapas sa mi stal v jednej obuvi, ze mi vypadla gelova vypchavka a moj muz ju musel dvihnut zo zeme, ze som sa hanbila, aby to niekto nezbadal :-/ A normalne zadery mam na rebrach z tych podprseniek :-/

Luccia

Elle, no vidis moja!!! Tesim sa s tebou! Podla mna mudro hovori, daj na jeho rady, vravel ti podla svojich skusenosti a vychadzal z tej fotky co si mu poslala. Vzdy ver svojmu doktorovi, ked uz si si ho vybrala :-) Si vyssia, na tebe nebude 400 vyzerat neprirodzene. Skvele ze si mu zavolala!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk