Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

pajazh
ahoj tak možeš dojsť presne o tretej nenos si zo sebou nič len zubnu kefku a pastu košielku nepotrebuješ dostaneš predoperačnu a po opke budeš spať a ráno sa oblečieš do svojich vecí a pojdeš domou doktor ťa pokreslí pojdeš dole na sálu so sestričkou ťa odvezie na vozíku a potom už len ked sa zobudíš na izbe po opke a spokojná a prsatá to je asi všetko sestrička ti dá lieky ráno dostaneš ranajky a o osmej možeš ísť domou

jahoda73

Lauritania...dakujem velmi pekne za ukludnenie. Si mile ziena. Uz ma napadalo vsetko mozne a hlavne to negativne. Aj radost z novych psiciek ma pomalicky prechadzala. Bola som vyberat stehy a doki podotkol, ze tam moze by este telova tekutina v tom prsicku. Ze to prejde tak snad to bude tak a ze to bude dobre...

anna.m

ved aj dobry doktori mozu byt lacnejsi. Nezmana to ze cim vyssia suma tym lepsi doktor. niektore kliniky mozu mat vyssie naklady tak zato si pytaju aj viac penazi za operaciu.

PajaZH

mulatka

aj na Pikulu som už počula sťažnosť že dokazil prsia, ale vysvitlo z toho že tá baba nedodržiavala pokyny tak ako mala tak má jeden vyššie a druhý nižšie a ide na reopku k červeňovi..
a tam malo byť že nie všetko lacné je zlé a nie všetko dobré je zle :D :D

mulatka

PajaZH- ved ano mas pravdu ja neviem kde stoja kolko prsicka aj som jej pisala ze chcela ist do nitry ale tam bola ta aferka čo ta baba bola dva krat na reopke a doničil jej prsicka ...

PajaZH

mulatka

však ja len tak,nie všetko dobré je zlé :) aj drahý doktor sa môže uťať a urobiť škaredé prsia :) Pikula je vo Zvolene
napr.bola som minulý rok na konzultácií v Ba vo victoria regia, tam mi dal cenu za anatomické 300ml 2800 eur a o dva dni nato som čítala že tam bola jedna pani
"reklamovať" operáciu stehien,že jej to dodrbkali :D a do teraz som nič pozitívne na nich nečítala

mulatka

PajaZH- ved dobre to bol len moj nazor a Pikula robi pekne prsicka neviem kde ako čo stoji len som pisala nech nehlada len za lacno ...

PajaZH

mulatka

prečo by mala ísť na reopku? v košiciach baby platia cca 2000 eur za gulaté a sú spokojné a dr. má skvelú prácu, dr. Pikula má cenu 2108 za gulaté a tiež má dobrú prácu a je s ním kopa báb spokojná. U červeňa v BB platíš od 2300 za gulaté. každý nech si vyberie koho uzná za vhodného

mulatka

anna.m-dobra rada radsej si pockaj a nehladaj lacneho lebo sa to moze stat ze budes musiet ist na reopku aspon moj nazor :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk