Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

zuleko
ja ked normalne stojim ci sedi a lezim tak nic,uplne krasne nmekke normalne prsia,to iba v uplnom predklone je citit...strasne som sa zlakla...a dakujem za odpoved...

Enigmatico

Ahojte damy,

je medzi Vami taka, ktora by mala zaujem o blizky termin 17.01. u MuDr. Cervena? Ponukla by som ho na vymenu s terminom koncom februara alebo v prvej polovici marca. Dakujem

Zuleko

Tomasova
Ja som po prvej op nemala zvlneny implos tak zeby to bolo vidiet a citit, ale ked som sla na sono, kvoli druhej op , mala som v sprave, ze ma tiez obidva implose jemne zvlnene.No nebolo to volnym okom viditelne a pocitovo tiez som nic necitila.

Zuleko

Tomasova
Pravdepodobne mas zvlneny implantat, stava sa to zenam co pred op maju velmi male prsia a skoro ziaden tuk.Implantat nema dostatocny priestor aby sa rozlozil a tak sa zvlni.Maju to aj niektore baby tuto z fora.Nejde v podstate o nic vazne, pokial to vlnenie nie ke do oci bijuce.

tomasova

babenky pomoc
prosim vas kocky co mate po,nevsimli ste si nahodou niektora na sebe ze ked ste v predklone tak zo spodu prsnika mate ten silikon zvlneny?????ja som si to vsimla dnes,nejako som sa predklonila a zo spodu zvlnenie....skoro som obrptavela,uplny sok....tak teraz neviem ci je to normalne ci problem????pokukajte sa a piste prosim....

monikasss

february

Tebe sa krásne tie prsia vyformovali za tých 5 mesiacov....... myslím že mám podobné Tebe možno trošinku viac od seba než Ty ale snáď ich aj ja budem mať také krásne ako Ty.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk