Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

janulkalea
nieje to od teba pekne, ze to tak povies ze hrozne alebo ako...a inak ja som nikdy nenapisala, ze to nebolelo mna to bolelo a kurevsky prve dva dni a potom len pri vstavani...
Baby ja mam mesiac po opke a prsia su stale bolestive hlavne bradavky..je to normalne?a jeden prsnik pod pazuchou z boku mam tam taky tvrdsi kusok..na druhom to tak necitim...dufam ze je vsetko ok

monikasss

cicimici

ja mám po opke tri týždne občas mám prsia mäkšie inokedy tvrdšie hlavne vonkajšie boky prs sú ešte tvrdé a necitlivé. No v pondelok idem na kontrolu tak uvidím. Inak dnes som sa tak dosť detajlne pozorovala a zistila som ako lekár vravel že ja mám fest deformovaný hrudný koš som uplne krivá aj prsia nie sú úplne rovnaké ale volným okom to nevidno. Myslím že môžem byť spokojná na to čo som mala pred opkou a to asi každá jedna z nás.

Zuleko

Janulkalea
Neviem ako mame pochopit inak tvoju reakciu na Monitu, ked jej napises, ze si si pozrela jej fotky a prislo ti zle.Nevravim, ze mas pisat kazdej ze sa ti jej prsia pacia, lebo aj mne sa tu niektore prace nepacia a nepisem za kazdu cenu ze nadherne prsia ak sa mi raz nepacia, ale napisat ze ti prislo zle, to si trosku prestrelila.

Lucia83

Kvetinka
Ahoooooj , no mam sa dobre prska uz pohodicka uz sa mi krati aj materska .. Pojdem tam urcite mrknut, central moc nepoznam bola som tam len raz. Ale tieto dve su super 32/dd :-)). No a ty sibolakedy v BA zeo tom neviem?? Trhy sme uz nestihli . A ty co nove? Prska by si mohla pofotit holancata. Hm??

tomasova

janulkalea
ved napis stary nik,pozreme si tvoje fotky....a co keby ti tu nejaka baba napisala"jaj moja ved ty mas strasne tie supy,to tak chodis po svete???musis sa hambyt,utekaj rychlo na opku ..." bolo by to to prijemne???

Lucia83

Olivka
Vytrhla si mi to z ust tu otazku. Odkial mas pristup a z akeho dovodu ked ja nevidim tvoje prsia ty vidis nase?????????????? Kapanek zahada.

janulkalea

Olivka 21,

buď kľudná neboj niesom votrelec, nám tu starý nick, ale zabudla som heslo tak som pod novým.
Ale radšej dnes už skončím debatu, lebo ma zle asi chápete.