Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kamilisko

Caute Baby, všetky riešite veľkosti implošov a pooperačku, ale žiadna prachy. To fakt každá no to máte..., alebo máte bohatých sponzorov? To som jediná, čo pozerám aj na cenu? Na zľavomate.sk stále visí cena za opku aj s pobytom 2289 Eur. Čo si o tom myslíte, cena sa mi pozdýáva, ale či v tom nie je nejaký podraz?
-odkaz odstránený-

eelle

Lucia83

Jaaj moja upokojila si ma teda :)

Janulkalea

Asi si ma zle pochopila, alebo som sa zle vyjadrila :) presne ako povedala ewel, pán doktor je len človek nie stroj... Ked som bola prvý krát na konzultacke tak som dobre že nie s placom odchádzala domov, išla som k jezovitovej- je mi to ľúto ale musím povedať že na mna spravila strasny dojem, tak mi to nedalo a išla som na konzultaciu k mladekovi ešte raz- vtedy som pochopila že pri prvej konzultacii asi nemal svoj den, bol naozaj milý a zistili sme že minule sme sa asi nepochopili :) aj ked si stále myslím že nieje veľmi žhovorcivý, to že nepocuva nikto nenapisal, aspoň som si nevsimla, odpovie ti na úplne všetko a ja ho naozaj môžem len odporúčať, on je naozaj veľký odborník- to čo mi spravil cez dve jazvy jezovitova chcela cez tri!!!! Klinika úplne super aj sesrricky... Viem že určite aspoň raz v živote k nemu pôjdem... Musíš sa rozhodnúť sama, len nechcem aby to tu vyznelo že mu robím zlú reklamu - on má toho naozaj len veľa...

ewel007

Janulkalea

ako napísala Lucinka, týmto ťa zlatinko pozdravujem :) doki nieje je stroj je tiež len človek :) ja osobne mu vďačím za to, že sa konečne citim ako žena, a teším sa kedy sa mu opäť zverím do ruk a určite ti aj galerka napomôže k tomu, aby si videla ake prska nam v Avelane vyčaroval, čo vy na to prstaice ? :))

skoricka

Lucka, tomaska

Som myslela vcera na vas! Kolke ste boli a co vsetko ste pochodili?? Krasne prsia mate obe! A o podprskch ani nehovorim, kde ste kupili tu modru? A jake mate kosiky babulky? A co bolo na kontrole? Len kukol a dovi? :)) vela otazok mam viem :)

nadranka

janica25

Ďakujem, pod prsiami som mala 75 cm a cez tuším 82. Teraz mám cez cca 90-93 cm. Pooperačná bola 75 C.

janica25

nadranka mas krasne tie prsia.ake si mala rozmery pod a cez prsia pred opkou a po opke?a pooperacnu si mala 70c?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk