Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

habibi78

prva kontrola a vybratie stehov byva tyzden až 10 dni po opke. co sa tyka rozmerov, ja som najprv chcela 350 a to mi aj dr. povedal, ale potom som sa pri citani tohto fora poblaznila že mi bude malo :) a tak som sla ete na jednu konzultacku a tam mi dr povedal že sa mi zmesti až 450. prestudovala som foto v galerke a nakoniec som sa rozhodla pre 400 a som dokonale spokojna s vysledkom. takže rada - dobre prezri galeriu, najdi si podobnu figuru a rozhodni sa co sa ti najviac paci a take ber :)

TARA_

monikasss
tiez si myslim, ze ten tlak mas kvoli tomu vysoky. No a radsej si nedavaj pisat hluposti. Asi by som sa na to spytala doktora, co ta bude operovat a vysvetlila mu, ze si v strese.
Poviem ti, ze keby uz mam termin opky aj ja, tak by som to prezivala asi rovnako.

TARA_

kvet11
Snazila som si to nejako zariadit, aby som stihla prist, tak hadam sa nic nepokasle dovtedy :)
Napis mi prosim ta na tento email: tt66@orangemail.sk Ani neviem, kde sa to vlastne mame stretnut :)

habibi78

monikasss mozno prave preto si mala vysoky tlak, lebo si v strese.... no a do karty by som hluposti zapisat tiez nedala.....radssej preverit tlak a urobit opku ked je vsetko ok, nez riskovat :-)

monikasss

dievčatá ja som dnes bola na predoperačnom a zistili mi vysoký tlak. Nechápem to vždy som mala skôr nižší. A doktorka sa ma pýtala či mi má do papierov napísať o desať nižší že aby mi na klinike nerobili problémy, ale bála som sa. Teraz neviem či je to problém. Máte niekto problém s tlakom? Môže to byť veľké riziko? Inak ja vôbec nepotrebujem EKG ani nič podobného od internistu, vraj až nad 40 rokov mi vravel môj plast.chirurg.
Som smutná vôbec neviem čo sa deje so mnou, som posledné dni strašne vystresovaná a mám strach.

habibi78

baby, ktore ste boli v BB u Cervena... kedy je po opke prva kontrola? a kedy sa vyberaju stehy? budu mi to robit v pazuche...dakujeeeem.... idem az 19.8 ale stale vaham ci tych 400 ml predsa len nebude vela.... :-/ tak vaham a vaham a vaham,...

habibi78

baby, ktore ste boli v BB u Cervena... kedy je po opke prva kontrola? a kedy sa vyberaju stehy? dakujeeeem.... idem az 19.8 ale stale vaham ci tych 400 ml predsa len nebude vela.... :-/ tak vaham a vaham a vaham,...

mravcadlo1

Tak kočky už mám po včera ma pustili domov čakala som že to bude horšie aj keď hneď po prebudení som myslela že som sa zrazila s vlakom ten tlak na prsný sval bol teda riadny. Ozaj chcem sa spýtať neviete kde by som našla rozmery mentorov 500ml?

angie77

Rozalka

ahoj moja, ja poctivo masírujem lioton gelom:)) ale však zatial len dva dni od kontroly, uvidím ako dlho to bude aj mŇa baviť :))vravel že ten lioton má zabránit tomu aby sa tam vytvorila taká zhrubnutá kapsula okolo silikonu

mojo ja ked si dám tu podprdu dolu, tak až tak zlé to nie je je mi to celkom príjemné, ale mne celkovo prsíčka nijak nevadia,keby som mohla tak už spávam aj na boku,, ale musím ešte počkat :)
ja som včera hladala podprdy na nete, len sa bojím tých velkotí ale asi jednu risknem, našla som kopu super bez kostíc a nevystužených,tak nech mám aspon jednu pod oblečenie ked niekde pojdem:)lebo kým sa ja dostanem k nejakým nákupom, zatial sa nechystám nikde po kabínkach s touto opachou ukazovať :))
mám aj fcb, napíšem ti na mail :)

Rozalka

Angie77

mojko nescvrknú sa Ti na B-čka, nemaj strach... Málokedy natieram s lioton gelom, len krémujem s detským olejom aj to len sem tam...mňa to nejak nebaví. Jazvy sa mi hoja v pohode, na jednej už sú úplne jemné... včera som si kúpila podprdu, to je skor také tielko podprsenkové.. myslím aj Lucia3110 má také v galérke, ale brutal pohodlné, takže už skúsim budúci týždeň dať dole tieto, ale bojím, som neistá bez ppooperčanej, vždy mám pocit že mi spadnú..
To stretku určite, veď pokecáme, napíš mi na rozalka05@gmail.com a tam ti odpíšem, číslo mob, ved tam pokecáme.... si na fcb???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk