Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Habiti 78

Ďakujem, ale už má nebavy kupovať vystuzene podprdy chcela by som mať väčšie.Ty máš už nejaké fotky v galérie?

Monitaaa

eelle
no ja som si dala na lyzicku med a na to cesnak a tak som to jedla, ale z toho ma po jednom dni napinalo, takze potom som si ten cesnak davala bez medu s chlebom. Neviem či to zabera, ale vsade som to nasla na nete, ze cesnak je na chorobu jedno z naj podobne ako zazvor, tak ja som skusala vsetko.

campa

Olivka 21

Dakujem tí pekne, si má potešila.Mala som ich oveľa pevnejšie ale som niekolko mesiacov kojila.A ty si pred alebo už po opke?

kvet11

eelle

ty ideš tuším do Avelane ak sa nemýlim však? ja by som im to radšej povedala ak by ťa v deň opky bolelo hrdlo ja keď som tam bola na predoperačných tak v ten deň mali operovať nejakú kočku a poslali ju domov kvôli tomu že ju bolelo hrdlo vraveli že vtedy ju nemôžu operovať....

TARA_

idem ti poslať mail hádam ti príde :)

Lucia83

Ewelinka
A inu znacku nechces len mentor? Tusim doktor robi aj s nagormi , tie tiez nemaju vacsie? Tak si smutna. Si sa na to tesila. Ale urcite nieco vyspekuluje, aby si bola spokojna.