Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

TARA_

ano je tu kočka čo má silikóny a kojí tušim že to je barbora10 no zatial ich má super :) a ešte je tu TIA tak nejako a tá je tehotná
na každého to má iný vplyv nedá sa to porovnávať s druhými kočkami....

konzultácia v pohode nemusíš mať obavy pán doktor je veľmi milý všetko ti povysvetľuje popýta sa ta akú máš predstavu aby ste sa dohodli aj na veľkosti samozrejme ta pomeria aj elasticitu kože pozrie, dostaneš si aj vyskušať implantát do podprdy ale jasné že nie je to také ako keď ho už máš v tele ale aspoň tak letmo máš predstavu že aké budú veľké. mne dal skúsiť 350ml a veru aj sa mi to zdalo málo :)))

si aj rozhodnutá aký tvar chceš alebo si necháš poradiť?

acerka8

Zajačik,
ďakujeme za povzbudenie, ale ešte si tam jednu konzultačku, nech to premeria. Dám Ti vedieť. Ešte sa Ťa opýtam a už Ti dám pokoj, a je aj veľkosť 350 ml?

zajacik_006

acerka
neblááázni! Daj na neho a ber tých 370ml,to je len o 40ml viac. Vieš,aby si potom neľutovala a čo ťa je po ľuďoch? Zapamätaj si,že je to tvoje telo a tvoje prachy. Tých mojích 330ml vyzerá veľa len na tých fotkách.Ja som chcela tých 370ml a Očenáš mi povedal,že by mi to po bokoch vytrčalo a vyzeralo by to vulgárne. Ale kľudne mi ich mohol dať:-)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk