Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

babyyy ja sa uz tak strasne tesim, dnes prvy krat citim ze uz to chcem mat za sebou a neviem sa dockat, uz aj hrdielko je pomaly v pohode :))) ja sa nemam ani komu pochvalit lebo nikto to nevie skoro, tak to pisem sem vam... som zvedava kedy zacnu stresy :D inak tie co ste boli u mladeka, potrebujem mat aj kartu?

kvet11

tomasova

máš ich krásne už teraz oni sa stále menia aj tie moja sa mi zdajú byť už úplne iné ako keď sme mali posledné stretko ono je to ozaj asi tak že po tých troch mesiacoch sú už ako keby moje odjakživa sa tak prispôsobia ....

ja sa chystám akurát na kontrolu mám dnes 11:45 tak som zvedavá čo mi doktor povie. a ty už si bola na vybratí stehov však? čo hovoril doktor všetko v poriadku?

tomasova

kvetinka
aj ja sa tesim velmi,aj ked ich nemam este uplne tip-top....ved uvidis,otrcim sa vam tam...
TARA
o kolkej mas konzultacku??kludne pridi,aj ja som bola na ich stretku a bola som tam sama bez kozi,lebo som chcela vidiet nazivo ake su tie velkosti a to je najlepsie...tak 13 ta cakame..

kvet11

TARA_

ešte si sa ma to nepýtala a keby aj áno to nevadí veď to tu máme asi každá s toho taký zmätok poznám to :))

teraz mám 75D skúšam aj 80C ale nie je to ono nesedí mi to už aj predavačka mi povedala že ja potrebujem tu 75D ale vieš čo normálne je problém zohnať takú veľkosť v NY všetko vypredané a maju len A,B ešte aj C ale D málo to už nás má si tak veľa báb také prsia :))))

tie fotky dosť skresľujú s blízka sú väčšie a na diaľku je to už zas iné...

stretko máme 13.12 veď keď chceš sa kľudne pridaj a budeš aspoň vidieť na vlastné oči tie veľkosti :) babám to vadiť nebude my sme len radi keď sa niektorá kočka pridá je to také super stretnutie vždy :)

tomasova

ďakujem a micka jasné že idem na stretko už sa na vás teším a som zvedavá na tie tvoje nové prsia v skutočnosti :)

TARA_

kvet11
prepac, odoslal mi to nedopisane moj maly :)
Chcela som sa ta opytat aku velkost podprseniek nosis teraz, dufam, ze som sa ta to este nepytala :) Lebo uz sa mi to tu niekedy cele myli :)
Ked vidim nejaku fotku fotenu z dialky, tak sa mi tie cca 400 ml nezdaju az take velke k postave.
Neviem, ci vy nemate to stretko v Mlynoch vtedy, ked ja idem na konzultaciu :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk