Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

nadranka
inak ty si ako dlho po opke? pametas si kedy i sa zacala v tej pooperacnej podprde citit pohodlne? ak vobec :)
a boli ta este nieco ci už celkom pohoda?
mna ta potvora desne skrti a hlavne vecer mam citlive prsia z boku. a hore este citim že su opuchnute

bimbi

Acerka
Dakujem :)
Ja som zacala fungovat uz na 3.den po opke, ale len bezne cinnosti, nic narocne, navarit..okolo deti, mam tri, najml. mal necele 2 roky, ale muz a mama pomahali,rychlo som sa unavila a musela som si lahnut.. zdvihat maleho som zacala az po mesiaci.. Som na materskej, takze nerobim, ale co viem baby si beru 2 tyzdne ak sa da, ak nie tak aj tyzden musi stacit, february odtialto sla po tyzdni do prace, ale ze zaberacka, lebo aj sediet v kuse nevydrzis, budes grogy a bude sa ti ziadat si lahnut.. Tak ked vies, zariad si 2 tyzd.z robotky, mozes ist aj na pn ale s inou diagnozou, ked mas dobru doktorku, ti vypise..( napr. zuby)

sue33

acerka8
ja budem v sobotu po opke 3 tyzden a fungujem uz v pohode. Ja osobne som mala dost velke bolesti, ale po takom tyzdni to polavilo. Ja tiez pracujem v kancelarii a hned po stehoch 10 den som uz bola v praci. Doma mi este stale pomaha manzel, ale uz som samoobsluzna.

acerka8

Ahoj Baby, chcem Vás poprosiť o info, tie, ktoré ste po opke, za aký čas sa dostanem do reálu, aby som mohla isť do práce.Pracujem v kancelárii.

question

cicimici

ja mam 168 a cca 49 kilm a obvod pod 70.. ale chcem trojky, tak som strasne zvedava co povie cervene:)a inak si ma potesila, ze by mamohli zobrat na jar ako som chcela, ked sa budem velmi snazit:):) baby ja Vam tak zavidim:):)len neviem kto mi bude pomahat s dcerkou-ma 4 roky:) hold babka bude musiet fungovat...
a musim sa odfotit, a predpokladam, ze ked zbadam galerku, tak odpadnem od uzasu:)

nadranka

misaela

Ja zase na také plavky, hore na štýl bandáž, že bez výstuže, ramienok, aby aj plecia pekne opálilo :-)

question

cicimici

ja mam 168 a cca 49 kilm a obvod pod 70.. ale chcem trojky, tak som strasne zvedava co povie cervene:)a inak si ma potesila, ze by mamohli zobrat na jar ako som chcela, ked sa budem velmi snazit:):) baby ja Vam tak zavidim:):)len neviem kto mi bude pomahat s dcerkou-ma 4 roky:) hold babka bude musiet fungovat...
a musim sa odfotit, a predpokladam, ze ked zbadam galerku, tak odpadnem od uzasu:)

acerka8

Ahoj BIMBI, máš ich fakt krásne. Ak môžem, chcela by som sa Ťa opýtať, že kedy si po opke mohla fungovať, myslím tak pracovne napr. kancelárii a či sa tá podprsenka ta schovať, aby to nebolo vidno, lebo som v galérií videla a pôsobia na mňa dosť hrubo, Ďakujem za info.

misaela

nadranka

mne Dr. povedal po 3 tyzdnoch na chvilu s kosticami.
o pušapke sme sa nebavili ale asi mas pravdu, po 3 mesiacoch už ma byt všetko na fest prirastene tak potom už sa asi može
ale ja sanjviac tesim na leto celkom bez podprdy :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk