Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

Nikitka_Daryia

no som strasne zvedava ako to bude vyzerat ale musim povedat ze dnes na 5den uz je to v pohode....iba to ranne vstavanie je troska tahsie kym sa spamatam z toho ze sa mi prevalili dopredu :D a nieco medzi prsiami ma strasne taha alebo neviem ako to povedat-rozmyslam ze bud je to ten leukoplast ktorym som cela este oblepena ze ako to puchne tak mi to na to taha alebo dufam ze sa mi tam nieco nedeje so stichmi alebo co, este ja tam mam vpichy po ihle bo mi troska tuku musel pan dr. zobrat zo stehien a pichnut ho hore aby to lepsie vyzeralo tak dufam ze s tymi vpichmi sa mi nic nedeje...normalne zacinam mat strach..inak svrby ma uz uplne vsetko pod tou podprdou :D - teda pod tou hrubou gumičkou dole....a vies co ...uz aj ja tam citim cosi , bud ako zblnkotanie alebo trenie-to citim ked dlhsie chodim.

RUSH

Po operacii som nechapala ako baby pisali ,ze v skafandri sa citia najlepsie aj po dlhsej dobe,ja uz som si predstavovala ako budem chodit bez,ale dnes ich chranim stale ako poklad,ved to aj je,ked uz sme si ich tolko priali,a tolko do toho investovali..takisto muz je opatrny,radsej mi ich pridrza ,aby nahodou nieco sa nestalo,no je to sranda..

slniecko83

RUSH

Vsak to aj ja sa bojim aby sa im nieco pri sexiky nestalo, predsa len je to urcity druh sportu tak ich musime chranit

RUSH

Ahoj,ja som 7 tyzdnov po op.a pri sexiku nosim podprdu,manzel si dokonca na to poriadil dve ,ktore maju len kostice a trosinku cipky od spodu,s tym ,ze prsia su podoprete ale cele hole,tiez som sa bala a ani skafander som si radsej nechcela dat dole pri sexiku,aby sa I'm nieco nestalo..

slniecko83

All

Babulky tie ktore mate po opke. Chcem sa opytat ci nosite pri sexiku podprdu,pretoze mne je lepsie v podprde. Uz som 10 tyzdnov po takze pri sexe mam mierne vystuzenu podprdu,pretoze ked som bez nej tak pri tom sexe ako sa hybem tak mam taky zvlastny pocit na prsiach neviem to ani vysvetlit,proste ako pri sportovani nosime podprdu aby tie prsia boli chranene tymi otrasmi napr.pri behani tak neviem ci aj pri tom sexe by nemali byt do urcitej doby v podprde.

teneriffe

ALL
dievcata, ospravedlnujem sa za svoju tupost, ale v ktorom programe sa najjednoduchsie daju popisky k fotkam... som blba, nemam cast to luskat...

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Mna v noci seklo pod lopatkou ani spat som nemohla dobre.ked nie prsia tak chrbát :-D...budu krásne určite potom och chcem vidieť :-P ake ti vlastne dával ?ja mam anatomy 375 stredny.a boliet to nebude skôr ta záťaž ale v poho...a tvrdnutie je normálne neboj...s tým zblnkovanim si ma ukludnila vdaka :-D