Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Alenasis

Ahoj..Chcem ti povedat,co sa tyka Tvojho prispevku mas uplnu pravdu.
Je vela dobrych doktorov a je na kazdej z nas ktoreho si vybereme. :-)

bittersweet

marikamarika, tomyum1, sashinka1985,cuculka, sandritta ahojte baby, dlhsie som tu nebola, ako sa mate?:) ja sa po 3 tyzdnoch citim uz uplne ok, uz aj soferujem a citim sa vcelku v kondicke. prsia su super, vsetko sa vyvija ako ma, na holo su krasne, take mensie C, ale cez oblecenie na mne nevidno teda nejako zmenu moc, tak dufam ze v normalnej podprde to bude lepsie:)

angie77 dobry postreh, nie je to veru sranda a tiez si myslim ze netreba robit zo seba hrdinku a tvarit sa ze to co nevidim neexistuje. mne dr povedal ze optimum je dokonca aj tych 6 tyzdnov nedvihat ruky nad uroven ramien, ale to sa asi maloktorej z nas podari a hlavne ked to uz neboli, clovek sa pozabudne lahko. inak mne dr.dovolil po dva az troch tyzdnoch nadvihovat dieta, v zmysle vylozit do kocika, stolicky a podobne. robim to celym telom a nic necitim. a ze spanok na boku po 3 tyzdnoch. v zasade sa vyhybam vsetkym pohybom, kde citim zapajanie prsneho svalu, vacsiou sa to da nejako vyriesit.

dianad

Alenasis,

Dnes okolo pol 10 rano som sla domov:)

K tomu "uprednostnovaniu" dr Cervena - ja si myslim, ze na SR mame viacero dobrych doktorov a tazko povedat, ktory je najlepsi.. Podla coho sa to meria? Podla mnozstva zoperovanych pacientok za rok? Podla dlzky cakacej doby? Podla ceny zakroku? Ja si myslim ze podla spokojnosti zien s vysledkom operacie.. A spokojne zienky tu su aj od otcenasa, mladeka, racza, svehlika a aj od cervena.. A tak isto sa od kazdeho doktora najde sem-tam zena, ktora spokojna nie je...

Alenasis

Baby, ja nechápem niektoré z vás, ktoré píšete, že u Červeňa bola kamarátka a ku inému by ste nešli, prečo? Môj osobný názor je taký, že ja som síce u dr.červeňa nebola a nepochybujem o tom, že je to kapacita, ale videla som aj prácu iných lekárov a je to krásna práca. Tak ako tu už niektorá kočka písala, aj majster tesár sa utne, a verím tomu, že aj u dr.červeňa boli baby, ktoré mali komplikácie, ale robiť z neho všemocného a dokonalého sa mi zdá prehnané. Stačí si fakt pozrieť fotky a naozaj si myslím, že dr.racz, maršal, švehlík a niektorí ostatní určite nezaostávajú a baby sú spokojné.

olly-fa

pajazh

Drzim palce :-) Tych 65 dni ti iste rychlo prejde. A ak to nieje tajomstvo,preco si si nedala skorsi termin? Predsalen teraz este nieje tak horuce :-)

Lila22

jajakarinka :)

dala som si nakoniec 375 ml..už sa moc tešim.. dnes som si volala pre výsledky a všetko ok, aj sono ok.. tebe bude davať anatomy či okrúhle im.?

jajakarinka

All

Ahojte koceny ktore chcete alebo sa chystate k dr.Cervenovi vrele odporucam a dnes mi volala kamoska co tam bola na konzultacii dnes....tak ju objednal na oktober pretoze uz operuje aj cez vikendy takze uz neni taka dlha cakacia doba .....ja idem na opku 1:4 ja osobne by som k inemu dr. Nesla .....ale to je na rozhodnuti kazdejz vas ku komu pojdete pisem len svoj nazor.... ale kazdej jednej drzim palce bez rozdielu ci ide k Pikulovi,Mladekovi Razcovi :-) paci sa mi to ze tu na fore sa navzajom baby podporuju radia si a povzbudzuju sa navzajom :-) drzim vsetkym kocenam palce co maju pred opkou a vsetkym co maju po opke taktiez:-)

angie77

Ahojte dievčatá,

moc často tu už nechodím, nie je nejak čas, ale občas si spätne prečítam aspoň pár strán pri kávičke rovnako ako dnes a občas ma aj nejaká vaša reakcia nakopne niečo odpísať :)

Len som Vám chcela napísať, čo sa týka pooperačného šetrenia sa, pri tomto zákroku rozhodne neplatí ked ma nič nebolí môžem robiť doma všetko...naj naj naj najdôležitejšie sú prvé 4 týždne, kedy sa ipmlantát usádza a prichytáva na okolité tkanivo..takže všetky prudké pohyby v tomto období sú nebezpečné, rovnako dvíhanie rúk nad úroveň pliec, rovnako spanie na boku určite až po 4 týždňoch.. takže to že Vás tie pohyby nebolia nie je dôležité, dôležité je to, aby ste si tými pohybmi nenarúšali proces ktorý tam prebieha a ktorý je dôležitý pre konečný stav a tvar vašeho nového poprsia. Takže najlepšie je držať sa zásady 4 týždňov, aby ste nemuseli neskôr plakať, práve z toho dôvodu. Keď už musíte počas týchto 4 týždňov robiť takéto pohyby, robte ich pomaly, nie prudko, ale lepšie sa tomu vyhýbať.

:) tak ja len toľko, snáď to nezoberiete v zlom

PajaZH

olly-fa

ja idem tiež k Pikulovi, už mám termín 26.5. ja som mu tiež nato povedala,že možno si zato môže sama ak nedodržiavala pooperačné pokyny atď že to sa už nedozvieme .. moja kamoška má tiež od Pikulu prsia a má ich skvelé a aj Vy všetky čo ste tu. Ja sa už neviem dočkať,už len 65 dní a idem pod nôž :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk