Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

doka
nie ešte nie ale ak je to ako u mna tak má akurát na sebe kamion aj s nákladom ppo opke som mala tie isté pocity ale ak tam nie net tak asi len zajtra dá vedieť ako jej to dopadlo

tina691976

doka
nie ešte nie ale ak je to ako u mna tak má akurát na sebe kamion aj s nákladom ppo opke som mala tie isté pocity ale ak tam nie net tak asi len zajtra dá vedieť ako jej to dopadlo

Tinizmus

Dievcata,tak 4.4. ideme na to :) v piatok som bola u dr svehlika a mozem povedat,ze po 2 konzultaciach u inych dr na mna urobil top dojem - hned ma upozornil na vsetky komplikacie,bol velmi otvoreny,, mily, sestricka ani nehovorim :) a bol prvy, kt automaticky dal zmluvu !!! Dohodli sme sa na 400 ml okruhle es,stredny profil,aby bola kraasna ciarocka :)
Bol so mnou aj priatel a je uplne nadseny :P

Tinizmus

Dievcata,tak 4.4. ideme na to :) v piatok som bola u dr svehlika a mozem povedat,ze po 2 konzultaciach u inych dr na mna urobil top dojem - hned ma upozornil na vsetky komplikacie,bol velmi otvoreny,, mily, sestricka ani nehovorim :) a bol prvy, kt automaticky dal zmluvu !!! Dohodli sme sa na 400 ml okruhle es,stredny profil,aby bola kraasna ciarocka :)

Tinizmus

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Ano zajtra ma to čaká o pol desiatej tam mam byt tak snáď o desiatej pôjdem na salu :-).dakujem určite budem písať.no konzultáciu som mala 15.1 a rovno mi dali termín zákroku .cca týždeň pred operáciou ťa čaká este jedna konzultacia tak stačí ked to tam rovno prinesies.po prvej konzultacii dostaneš papiere s instrukciami :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk