Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

ythyl

Radsej sa setri aj ked ta nic neboli, si este kratko po opke aby si si zbytocne neprihorsila. Ja sa budem bat zdvihat maleho aj po 6 tyzdnov. Ja ked otvaram dvere ktore sa tazko otvaraju tak zacitim prsia ako sa mi napnu alebo prsny sval neviem to vysvetlit proste taky zvlastny pocit

tina691976

čo už stalo sa ludia su rozny možno mala blbý den ale aspom si pokukáš fotky potešíš oko a potom si dáš spraviť aj ty krásne prsia pekný večer želám

Lenkalili

Baby prosim vas reopka je drahšia ako prva operacia??

A dokedy mam nosiť na jazvach nejake naplaste? už nemam chrasty pekne sa to hoji len ja som si nedavala leukoplasty len som si prikladala taku gazu či ako to nazvať ale dokedy to mam robiť? V štvrtok to bude 3 tyždne čo som po op. Ďakujem za odpovede :)

slniecko83

Luky2112

Ahojky vypln cely ten papier a aj ten nazov kliniky napis kde bude opka a potom to posli do siklienky. Uz sa ti to krati

grejs

praveze poslala som foto bez tvare prsia pred opkou. svoj nick a nazov temy. zarazila ma ta odpoved co som pisala nizsie. prislo mi to neprofi ze ked niekde posielas hole fotky a pride ti odpoved od ´ zajacika ´ . snad ma chapete. dakujem. uz to tu nejdem rozoberat. ten kto to tu ma nastarosti snad pochopi, ze tak by sa odpisovat nemalo. ;-) posobi to potom nedoveryhodne.

tina691976

grejs to mi je luto ak si mala zluskusenosť ja som tiež na prvý krát nebola ao nič mudrejšia ale ptom to už bolo v pohode ako ti poradili baby foto prs pred opkou a tvoj nic prihlasovací a neboj stoho písania slova naor budeš potom mago zistíš potom o čom hovorým skus to znova pomože ti to pri rozhodovaní sa každá má iné prsia inu postavu budeš maať čo obzerať ahoj

grejs

dakujem, poslala som aj nick aj nazov temy.
podla tej odpovede som bola teraz v strese ze ktovie kam som tie fotky poslala. co uz. :).

assaabloy

grejs
ahoj, fotky ktore posles do galerie by mali byt prsia bez tvare, a este do emailu nezabudni napisat nick (to sa obcas dievcatam stava ze zabudnu) a potom dostanes instrukcie. to je vsetko pokial viem.

grejs

praveze som poslala a ziadna odpoved :(. az dnes ked som zase pisala mi prisla takato odpoved: Ak ste aj fotky posielala a nesplnala ste pozadovane kriteria ako sa dostat do galerie,tak to musite napravit. Na take maily neodpovedam.
Pekny vecer, zajacik

no tak kaslem na to. najhorsie je ze posielam taketo chulostive fotky a potom takato odpoved od ´ zajacika ´.

dakujem tina691976