Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

ythyl
Ahoj, tak zajtra to budes mat uz za sebou :-) Budem na teba mysliet aby si to v pohode zvladla a hlavne cim najmenej bolesti a kraaasne prsícka :-)

hostelica

assaabloy

ďakujem , ja sa už neviem dočkať kedy pridám aj ja svoje fotky po operácii:)

A prosím holky ešte ktoré ste po opke od dr.Švehlíka ozvite sa:)))

sashinka1985

Marikamarika

Anesteziolog bol taky mladsi prijemny chlap, srandista. Asi po doktorovi druhy najprijemnejsi clovek na klinike:-)

sashinka1985

Marikamarika

Ja som bolaTeraz na druhej kontrole a povedalmi, ze simam rany potierat napr.detskym olejom, nech odpadnu chrasty a davat si pozor aby som nespala na boku. Ja som sipoopke tiez mohla na chvilu odopnut podprdu, ale to som az po trochdnoch tusim aj to na pol minuty:-) skafander budem nosit este mesiac, potom mam dalsiu kontrolu a uvidim, co mi povie, ci uz mozem aj inu.

marikamarika

Sashinka

Moja tebe co vlastne racz povedal co sa tyka starostlivosti po? Mne teraz na tej konzultacke ze mne bude stacit skafander 2 tyzdne, on asi kazdej podla toho ake ma telo...lebo ty pises ze si ich prvykrat uvidis az teraz mne povedal ze sa budem moct rozopinat aj doma kazdy den na 10-15 min..
A co anesteziolog aky bol?

Slniecko
Ahoj moja prepac som si vas pomylila :) ako inak co nove?

assaabloy

sashinka1985
and all
anooo aj mne sa zobrazia vsetky fotky po kliknuti na tie male sipky vedla cervenej hviezdicky :) fotky sa zobrazia na celu obrazovku, ale uz vsetky :)

sisa72

assaabloy

Dakujem ..počkam na dcerku nech ma odfoti a pošlem..pred opkou asi nemam foto ale pozriem..vtedy som sa hanbila fotit ked som bola taka plocha :) mala som prsia velkost 0 :)

assaabloy

hostelica
svehlikove dievcata su: ja :)
potom Susy1982
Mirusqa555
a tie najnovsie operovane myslim lenkalili zbytok nepamatam ale oni sa ohlasia a tiez si myslim, ze do opky budes vidiet vsetky albumy ako ja :)))
ako si si isto vsimla co pisu dievcata tak zmizli fotky z galerky ja skusim poslat znova

assaabloy

sisa72
ahoj. posli fotku prs pred bez tvare na galeria@zoznam.sk. ak mas tak aj fotky pred opkou aby sme mohli porovnat za tych 13rokov ako sa menili ak sa menili ;) uz som aj ja zvedava :)

do emailu napis svoj nick (nezabudni) a vyckaj az ti spravkyna galerie posle instrukcie potom budes moct nazriet do galerky a pridavat foto :)