Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jankad2

ahojte baby, ja som dva týždne po operácii a cítim sa skvele. Operovval ma Dr. Maršal a možem ho len a len odporučiť. Úžastný prístup, pred operáciou som mala hrozný strach ale všetko prebehlo v úplnom poriadku. Sestričky sa neskutočne starali, vždy jedna bola pri mne ak by som niěco potrebovala. Ak idete niektoré práve k Dr. Maršalovi naozaj sa nemusíte ničoho obávať :)

Matulka23

henka88

ahojky Henka, ja som bola u dr.Rácza v Interklinik a môžem ho odporučiť som velmi spokojná či už z prácou alebo personálom... 23.januára to bude už 8 mesiacom od obky :)

martina83

Ahojte baby,vsetko dobre o noveho roku prajem,Chcem sa opytat,brala niektora z vas norethisteron pred operaciou?

sashinka1985

Dievcata moje prajem vam vsetko len to naj v novom Roku, nech ho mate este lepsi ako bol ten Stary. A nech ste vsetky s novymi prskami spokojne.

deed

Srnkamala

Mne stichy len na 7.den kontroloval, mala som vstrebatelne a uz mi aj chrasticky odpadli... Na lavom mam krasnu jazvu ze fakt ale na pravom vyzera trosku skaredsie, odfotim a pridam, dr hovoril ze prave prsko je aj viac namahane preto aj ta jazva moze byt ina ale zase menej boli ako lave prave kvoli vycvicenosti svalu. Inak lave ma este stale pobolieva trochu, hlavne ked nemam cely den ten skafander a na noc si ho dam, tak rano citim trosku bolest.

Katuss
Super ze sa tak dobre citis, som velmi zvedava na foto :))

Tomyum1
Tak ty uz do prace? A v poho secko? Ja uz beham aj na nakupy aj krpcov uz nosim:))

katuss25

slafci:moja ja uz budem dobra:-)))ved ma poznas stale riesim ale myslim ze niesom jedina kazda ich chceme mat krasne tuzim po nich taaak dlho...aj sestricka zlata teda vy si ich zasluzite bola v soku ked ma videla:-)asi som bola najvacsi vystavny kusok u nich:-)tak ja cakam 6mes frflat budem az potom :-D

katuss25

tomyum1:pod zlazu mi ich dal dr..povedala som nech rozhodne on co je pre mna najlepsie dal pod zlazu nebojim verim ze budu drzat:-)ak nie budem to riesit potom myslim keby nemohli ist pod zlazu neda ich..si ma potesila uz im dam pokoj nebudem nakukat:-)tak uz pracujes super je ti lepsie ako modriny uz zmizli je ti lepsie???pf 2014:-D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk