Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Marikamarika to aj mne spominal dr.trska ze mal pacientku, kde sa po rokoch na sone nasla nahodne ruptura a pre istotu to teda vymienal a teda ze to pekne drzalo pokope. A ze mal aj pacientku, ktora po 18 rokoch menila len preto, ze chcela ine implantaty.

Katuss vo fotaku to mas naozaj najjednoduchsie, ak mas fotak v mobile urcite mas aj funkciu upravit foto- tam orezes a ulozis.

bittersweet

Marikamarika to aj mne spominal dr.trska ze mal pacientku, kde sa po rokoch na sone nasla nahodne ruptura a pre istotu to teda vymienal a teda ze to pekne drzalo pokope. A ze mal aj pacientku, ktora po 18 rokoch menila len preto, ze chcela ine implantaty.

Katuss vo fotaku to mas naozaj najjednoduchsie, ak mas fotak v mobile urcite mas aj funkciu upravit foto- tam orezes a ulozis.

bittersweet

Marikamarika to aj mne spominal dr.trska ze mal pacientku, kde sa po rokoch na sone nasla nahodne ruptura a pre istotu to teda vymienal a teda ze to pekne drzalo pokope. A ze mal aj pacientku, ktora po 18 rokoch menila len preto, ze chcela ine implantaty.

Katuss vo fotaku to mas naozaj najjednoduchsie, ak mas fotak v mobile urcite mas aj funkciu upravit foto- tam orezes a ulozis.

bittersweet

Marikamarika to aj mne spominal dr.trska ze mal pacientku, kde sa po rokoch na sone nasla nahodne ruptura a pre istotu to teda vymienal a teda ze to pekne drzalo pokope. A ze mal aj pacientku, ktora po 18 rokoch menila len preto, ze chcela ine implantaty.

Katuss vo fotaku to mas naozaj najjednoduchsie, ak mas fotak v mobile urcite mas aj funkciu upravit foto- tam orezes a ulozis.

marikamarika

Bittersweet
No obo je to vraj jedno akekolvek silikony pokial ti ich da dobre dr vydrzia vsetko..manzel ho spovedal jedna basen...aracz ze on uz aj pri reopke vybral silikon ktory bol uplne potrhany( ten obal) a ze vnutro ostalo pokope a drzalo tvar...a na prsniku to vobec neboko vidiet...cize ze tohto sa fajt bat netreba...

Katuss
Ja upravujem normalne v telefone...uz vacsina ma ake take kreslenie a tam si vies odstrihnut ci vymazat tvat aj dat popis...ale ked uz sme pri tom kresleni tak to funguje aj na pc..co mas kreslenie/ malovanie...tam si vies aj popis pridat aj tvar odstranit..vela stastia ;) uz sa nevieme dockat tvojich foto ;)

bittersweet

Henka88 ty si asi unho bola v ruzinove co, v snope by ti poukazoval. Ale dr.racz ti da porovnat mentor s polytechom.

bittersweet

henka88 vlnenie?to som ani nepocula:)dr racz preferuje mentor. Ved uvidis.

Marikamarika a ta tvrdost je nejako vhodnejsia pri sporte? Ja tiez sportujem rada aj ked nie sporty, pri ktorych sa pada, to ma ani nenapadlo. Pip sme tiez spomenuli:) a ze oni funguju dalej len pod inym nazvom, som zabudla akym, ale na nasom trhu nie su:)))

henka88

bittersweet
ja som bola tiež u dr. tršku a ten mi odporúčil polytech :) lebo vraj sú makkšie a viac by mi šli. Ohmatať som ich možnosť nemala, ešte idem k dr. Ráczovi, tak som zvedavá čo povie on. Budem mať anatomické a ak sú vravíš tie mentori tvrdšie, tak to neviem, či by som chcela. Síce nie je tam menšia pravdepodobnosť toho vlnenia, keď sú tuhšie? Lebo mne hrozí, nakoľko mám veľmi málo podkožného tuku, tak mi vravel dr. že mi to môže byť vidno pri pohybe. :)