Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

sashea
mas neskutocne krasne prsia parada :) blahozelam!!!
ja som ok, uplne v pohode, + mam jedine v tom ze zatial nepracujem takze som ok.cely ten ''kolotoc'' okolo prace zacne az teraz po opke. ja som sa totiz prestahovala z jednej krajiny (nie sk) naspat do irska takze premna to bola celkova zmena z kazdej strany, takisto stahovanie do ineho mesta 2dni pred odletom na operaciu. takze som vedela ze naplno ''novy zivot'' zacne po opke a takto aj vyslo :) fyzicky sa namaham akurat pri soferovani troska a pri tom celom stahovani vybalovani.stihli sme do noveho domu akurat priniest veci z kamiona vylozili a ostalo to tak 6tyzdnov.uz som naspat a mozeme pokracovat. maly synovec ma vie potrapit troska ked sa hrame, takze davam pozor obcas sa ponamaham viac nez treba. a ty ako sa mas? ved podla fotiek uplne fit. fakt pekne prsia

sashinka1985

Anosa,dada77 drzimpalce,nebojte, o chvilu uz mate po opke. Potom vam budeme vsetky zavidiet.drzste sa, myslime na vas!

anosa 12

Baby dakujem. Tiez si hovorim, ze to co som zoorganizovala:-D dada77 ty ides v utorok?! Jasne uz budem pri zmysloch a budem silno drzat palce aj dreny,aj secko!!!

sashea

Anosa dada
Drzte sa:) vela stastia a baby bude to super:)) 400 sa podla mna da schovat, ja mam 360gule a daju sa schovat:))

Assaabloy
Ako v praci? Secko v poriadku?:)

Dada77

Anosa12
Ja mam vysku 166cm, ale 68kg a 90cm pod prsiami. Takze ja budem mat 440 v jednom a 495 v druhom prsniku. Neboj sa, chod do 400. Zajtra na teba silno myslim, ty na mna mysli pozajtra. ;)

Xxsandyxx,
konecne si dala foto. Prsia mas perfektneeeeee !!!! Uz sa zacinam tesit, krasna robota. Aj ja chcem ! ;)))

All
Baby pls este jedna otazka. Ktora z vas co uz mate opku za sebou ste fajciarka ? Kedy ste fajcili naposledy ? Mna fut strasia s tym, ze nemam fajcit, ale ja ked som nervozna, taham jednu od druhej. :((

assaabloy

anosa12
ja mam 165cm 53kg a v pravom 375 v lavom 325 a prve co som povedala ked som ich uvidela bolo...ze akeee male. nemas sa coho bat ved to je tak super mat fajne prsia. ja ich mam teraz take akurat. no a s tou galerkou si sa mohla poponahlat lebo by si mala vacsi prehlad. urobis si ked budes lezat po opke. nemaj strach nemas mat z coho. ja som dostala asi 2tyz pred opkou taky sok ze co to robim, napisala som tu na forum a dievcata ma upokojili. je to normalne. ale staci ze som sa pozrela do zrkadla ako som vyzerala a strach ma presiel. v den opky som sa zbalila a isla sama vlakom rovno na kliniku a prebudila som sa ani neviem kedy a to som sa nestihla ani vyspat :) takze klud bude dobre :) len 400urcite daj ak mas moznost :)

anosa 12

Assaabloy pls ty mas kolko ml , vyska avaha? Nemam pristup do galerie, som to vsetko narychlo zbuchala. Iba viem, ze mas pekne.:-)

anosa 12

Ada77 , assaabloy dakujem ! Zacinam sa asi bat:-P velkost stale nemam uzatvorenu, bojim sa 400ml ajked mi ich dr. dporucal , mam blok , ze budem prilis eckata. Ale ani lutovat potom nechcem, ze mohla som dat viac....alebo zas menej...pomoooc:-P:-P:-P