Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Titten, citam, ze si bola u dr.Marsala.Podla coho u teba zavazil tento Dr. ?Ja to mam do Trnavy blizko a ma volne terminy, to je velke plus. Ale neviem najst viac recenzii na jeho pracu. Dakujem

Nena1

anosa 12
operoval ma pred pol rokom. Info som mala z tohto fóra, a hlavne prezerala som v galerke jeho práce. Áno, on je macher na modeláciu. Konzultácie som vyskúšala ešte aj u iných 2 doktorov v BA, ale precízna konzultácia u Tršku a veľká ústretovosť rozhodla.

anosa 12

Nena1, dakujem za informacie! Kedy Ti robil prsia? Niekto Ti Trsku odporucal? Ja som sa o nom docitala na tomto fore. Zaujal ma, ze vraj robi super modelaciu, co ja dufam nepotrebujem ale chcem odbornika.
Ja som 170 vyska a 57 kg, prsia male a po dvoch detoch uz nepevne. Mna najviac stve, ze uz nestoja v pozore. Velkost som nikdy neriesila ale teraz po detoch uz to zacina byt nutnost.

Titten

elle,

Marsal operuje aj v Trnave. Konzultacie a kontroly aj vyber stehov si vies dohodnut aj do Pezinku k nim na kliniku, ale operacie v celkovej anesteze robia v Trnave potom, lebo anesteziologovia do PK nechodia, tam nie je ani taka sala operacna, a riesia tam len hyaluronku a znamienka a take lokalne veci.

Nena1

assaabloy
musím priznať, že Teba si pamätám, nakoľko sa mi Tvoje prsia páčili aj pred opkou, len som si všimla, že si mala veľkú asymetriu. Ale teraz to máš parádne! Ináč, pekný lak na nechtoch :-)

Nena1

assaabloy
mne sa nezmenšili, dúfam, že aj Ty budeš ten istý prípad :-) Nooo, boli už aj tehličky na bruchu, ale po opke to išlo dosť dole vodou :-( Pracujem na pôvodnej forme. S veľkosťou som spokojná, ale už by som sa nebála ani väčších. Do 500 ml kľudne :D

Nena1

Lenkalili
mám foto v galerke, len ja som to mala vkladané cez dvorce. Mne ich doktor celé vyrezal a posunul do stredu. Tak sa nezľakni tých počiatočných foto :-) Ja mám 170cm, 56 kg a hruď som mala plochú ako letisko. Moje prsia už boli katastófa, mám 3 deti

Lenkalili

Nena1

Nahodou nemas foto v galerke aby som si ich kukla? :-)
No ja som taka postava tiez chudsia mam 173cm 56kg. A tiez som chcela tak 400ml.

assaabloy

Nena1
pozrela som tvoje fotky :) tebe sa ale pekne zmestilo 410ml a vysoky profil, no chuducka si tiez, ja nie az tak ale pod prsiami som mala 71cm siroky hrudnik. tebe to tiez velmi pekne vyformovalo postavu. no ja co sa tyka mojich dufam ze sa uz nezmensia :)
taka mala rada pre dievcata pred opkou...velkosti implantatov sa netreba bat, je tu vela takych, ktore by prijali aj vacsie a ja tiez :)

Nena1

elle
aj anatomické sa dajú vložiť z podpazušia. Pre malého do škôlky určite prvý týždeň nepôjdeš. Regenerácia trvá 2 týždne. V druhom týždni sa to bude postupne, ale pomaly zlepšovať. Tie 2 týždne prísneho kľudového režimu sú veľmi dôležité, aby sa správne vytvorila kapsula okolo implantátov.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk