Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Susy1982
dakujem, no zalezi uplne od postavy hrudnika ako nakoniec tie prsia budu vyzerat. mne lekar povedal ze bude medzi prsiami medzera 3cm ale vyzera to lepsie nez som cakala, nieje az taka velka medzera. dnes ma troska pobolieva pravy prsnik, som sa vcera troska premahla.dufam, ze to bude ok. a podprsenku este nemaaaam :) cakam na nejaky super den ked budem uplne fit a si pojdem na nakupy :)

Barbora10
uplne perfektne prsia mas a som rada, ze si napisala aj poslala fotky, vela vela zien sa tu pyta ''silokony a tehotenstvo'' a ty si vlastne ukazala ze sa to da a aj po kojeni ich mas pekne a vsetko je v poriadku, nemusi byt nevyhnutne vymena :) velmi pekne :)

hankab

Katka89

Značku mám Nagor (v galérke mám dopísané k foto). Áno to je konečná suma bez predoperačných vyšetrení ( 2460=1100+200+anatomické implantáty+pooperačná podprsenka ). Ťažko si podľa cenníka vyrátaš výslednú cenu nakoľko nevieš dopredu na akých implantátoch sa dohodnete. Pozitívum je, že si nemusíš sama už nič objednávať, kupovať. Na opku som prišla len s kabelkou - všetko som dostala tam. A predoperačné pokiaľ riešiš cez nich ti spravia priamo v tej budove, na tom istom poschodí, čo je tiež výhoda.

bianka77

barbora10
ahoj,ano u dr.cervena. Na prsia som bola prvykrat,zajtra idem akurat na kontrolu,tak potom napisem :)Da dole tu sadru z nosa,sama som zvedava, aky bude.Pocity...no prsia,cakala som horsie,som 10dni po a je to uplna pohoda,len som sa pytala, ze kolko je z toho opuch,ci sa moc zmensia,len zial nik mi neodpovedal :( Sama som zvedava ako sa vyformuju a tak.Ved ty to poznas :)
Nos-ja som sa velmi bala toho dychania ustami,asi najviac a v pohode,zvykla som si, potom mi to uz ani neprislo,najhorsie je to v noci,ale urcite nic strasne,5 dni ubehne ako voda...teraz nos stale cistim,po vybrati tamponady.tak sa uz neviem dockat zajtrajska :)

barbora10

bianka77

no super.a ako sa citis?co nostek,pocity?budes pridavat foto?ty si bola na prsiach prvykrat,ci reoperacia?a u koho si bola?u cervena?

barbora10

Nena1,ivetka58,Susy1982

dievcata,velmi pekne dakujem!!!

Susy1982

vlnit sa neprestali,ale zrejme to chcelo cas,lebo pol roka od ukoncenia kojenia ich mam veru pevnejsie,krajsie a aj to vlnenie sa mi zda menej viditelne.potrebovali sa zrejme spamatat a to chcelo cas.myslim,ze do roka od kojenia to bude zase o cosi lepsie a mozno nebude treba ani vymena.ved na co,ak budu stale krasne,ja si teraz tak uvedomujem,ze mne nezalezi na tom ,aby boli velke,mne zalezi na tom,aby boli pekne.takze bolo by to fajn a dala by som len nos upravit:-)

Katka89

hankab

ahoj hanka, chcem sa opytat aku znacku pouzil magdo ? tych 2.450 ta to vyslo komplet vsetko ? anatomicke ?
lebo mne tam ukazuje uplne inu sumu, teraz som popletena :)
kazdopadne som objednana k svehlikovy,
dnes mam ale aj za sebou 3 konzultaciu u pana paliatku v BA, ale este predsa idem do KE :)!
uvidime, do stvorice ci petice vsetkko dobre a snad sa uz rozhodnem :))

slafci1807

Nena1 ahojky, ďakujem krásne no je to celkom pekné číslo, ale som dosť široká a aj cvičím, takže som sa bála či to nebude aj málo, po prebudení som hneď kukala na hrudník a vravím sestričkám, že mi zabudli dať silikón :D že ma asi len rezali tak sa smiali a fotečky dúfam vo štvrtok po 1 konzultačke a
assaabloy
rovnako ďakujem a dúfam, že sa to nejako nezhorší a zotavovanie pôjde každým dňom lepšie... ale aj prvé dva dni, každé zobudenie pre mna bolo lepsie a lepsie...
Moc Vám kočky ďakujem za každé vaše príspevky

Susy1982

ASSABLOY
po op mas ich pekne pri sebe ,velmi dobre to vyzera ja som chcela tak isto aby boli blizsie pri sebe ale nebolo to celkom mozne,mam nie rovny hrudnik ale ,,lomeny do stran,, t.z. ze tym padom aj prsia su viac do stran....Ale ty to mas absolutne idealne, v tom obdobi ako si teraz som uz kupovala prve podprdy a tesila sa ako male dieta na vianoce.........

hankab

shiela

ja som platila 2460 € a mám anatomické implantáty. Nechala som si poradiť od lekára. On si ta pomeria, porozpráva s tebou a tak dohodnete. Veď konzultácie si môžeš urobiť viac a potom sa rozhodneš kam pôjdeš. Ja som nebola na iných konzultáciách. Mne dr. Magdo so svojim prístupom úplne vyhovoval, tak som ďalej neriešila iných lekárov. Nebol dôvod.