Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bittersweet,
S tymi implosmi mas podla mna pravdu, musia byt sterilne, ked tak najskor asi ukazal vzorku. No tie krabicky by mohli davat, avsak ked to objednavaju vo velkom (napr. v Avelane maju na sklade z viacerych velkosti niekolko parov) tak asi ani nemaju kazde implantaty svoju krabicku, mozno su len v takych obycajnych jednoducho balenych, alebo ktovie ako to je... No musia nam stacit nalepky.
Bioderma je super, na suchu plet mozem odporucit aj Vichy nutrilogie alebo clinique dramatically different moisturizing lotion.

bittersweet

Olesya, Sandritta, Suzane ja som tiez dostala len karticku s nalepkami a nic ineho som nevidela a ani ma nenapadlo to pozadovat. ako ti doktor mohol ukazovat implantaty, ktore ti nasledne vkladal ked musia byt sterilne, neviem si to predstavit...

Sandritta

Olesya,
Ja som krabicku s implosmi tiez nevidela, tak dufam ze mam mentory, ani prazdnu mi nedali len tie karticky s nalepkami.
Kde si bola operovana?

Sandritta

Olesya,

Ja som mala strasne vysusenu pokozku aj bradavky a este aj alergiu od leukoplastov. Skusala som bepanthen proti striam no nic moc, pomohla mi bioderma atoderm na odporucanie bittersweet, a tuto pouzivam doteraz aj na tvar.

Sandritta

Suzane,
Skus si obvolat kliniky, myslim ze uz skoro na vsetkych sa da na splatky. Napr. Interklinik, avelane clinic, skus mozno aj Mudr. Pikula, Mudr. Ocenas, mozno aj Mudr. Cerven. Myslim ze o tychto sa tu tak najviac hovori.

Suzane

Ach taaak:)) No tak tato sprava ma nepotesila :( A ktoru kliniku by ste mi odporucali? Ja som si tuto vybrala nakolko si chcem dat prsia na splatky a u nich sa to da :((

Olesya

Fiha. A to sa ako da? Ved napr ja...pred opkou dr predomnou rozbalil krabice s implantatmi.ukazal mi ich, ze su v poriadku, neporusene.....a na lekarskej sprave mam nalepky z nich, kde je popisana velkost, miery, znacka....atd....
To ta baba dostala karticky alebo nalepky od inej znacky a v tele mala nieco ine? No pekne...

Mne pomaly zacinaju maknut...ale hrozne ma bolia dvorce.mam ich take napnute.a bradavky zodrate....tak natieram a davam si na ne vatovy tampon.mali ste to niekto? A kedy vam to preslo? Je to neprijemne.a viac ma boli dvorec ktory mi neupravoval...

bittersweet

Suzane, Sandritta pisala to Tomyum1, ze mala od nich McGgan implantaty a pri reopke v inom zariadeni jej vybrali lacnejsie Eurosilikony:) Viacere baby pisali na fore zle referencie na tuto kliniku.

Sandritta

Suzane,
Pamatam si ze tu jedna baba pisala o tejto klinike. Povodne sa volala inak aj mala inde sidlo. Doktori ktori tam operuju to zmenili lebo mali problemy, zevraj pokaslali niekolko operacii a preto otvorili kliniku pod inym nazvom.
Neviem kto to tu uz pisal, ale vyslovene povedala ze tuto nie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk